bugün

the kovenant grubunun 2004 yılında çıkaracağını açıkladığı, ancak 2007'ye yelken açtığımız şu günlerde hala çıkaramadığı albümü. Bu durumun temel sebebi ise grubun frontman'i olan lex icon'ın yaşadığı uyuşturucu problemleri. Ancak, lex icon uyuşturucu ile damarlarını yıkayadursun; yeni albümün tarzının animatronic ile nexus polaris arası olacağını söyleyerek * fanlarını mutlu etmiştir.
Uzun zamandır kullandığım, the kovenant grubunun isim babalığı yaptığı çok sevdiğim nickim. *
kendisi benim en yakın arkadasım olup bos vakit bollugundan ne yapacağını sasrmıs olan buyuzdende bol bol entry giren kişiliktir
insana rağmen insancı.
büyük fedakarlıkların insanı..gitar kurusunu bizim için, sözlük için, zirve için, hatta laf aramızda tabu ve nargile için asan insandır. bana nasıl nargile içileceğini de öğretmiştir. * ee...olmadı bunu saymayız haftaya yine geliyosun yazarıdır ayrıca.
sima olarak bana pek bi benzetilen yazar. bundan böyle kardeşimdir, dokunanı yakarım.* nice zirvelere efenim...
swedish death muhabbeti çevirerek beni mutlu etmiş, istatistik bölümünde okumasına rağmen sözlükteki istatistik butonundan habersiz uuser*.gitar konusunda her türlü yardıma hazır olduğumu da belirtmek istiyorum buradan.
zirvemize gelerek tanışma şerefine eriştiğimiz, istatistikten girip psikolojiden çıkmaya çalışacak, psikoloji bölümü 2 kişi alırsa beraber gireceğimiz ama 1 kişi alırsa hiç şansı olmayacak olan yazar. **
ağzıyla kara bulutlar oluşturabilen yazar. müzik ve bölüm başta olmak üzere bir çok ortak yanımızın olduğunu tespit ettiğim yazardır. yolcuya ne zaman gidiyoruz.*
yolcu'ya gitmemesini tavsiye ettiğim dimmu'nun borgir'inden anlayan yazar.
gece vakti beraber yollara düştüğümüz yazar. kendisinin haberi yoktur ama şoföre güzergahı ben değiştirttim.* gönlüm o saatte yalnız bırakmaya el vermedi. şu hastalıklardan bir an önce kurtulması için dua ettiğim kardeşim. ayrıca senin cd lerini beğenmeyen mekana bir daha gitmem ben.
redwinemaniac brothers'ın diğer ayağı. diğer zirvelerde daha fazla içmek farz oldu artık dedirten, muhabbet insanı.
nickinin battlestar galactica ile bir ilgisi olmadığını söyleyen yazar.ama kuşkularım sürmektedir. nitekim saylonlar karda yürür izini belli etmez.
hümanist bir narsist
yeni albümleri aria galactica için 14 beste yaptıkları ve albümün kaydı için studyo aradıkları vokalist lex icon tarafından açıklanmıştır...soylenene gore album nexus polarıs (hell yeahh) ve anımatronic karışımı bişey olacakmışşş.
ruh hali ve gazıyla takribi 7-8 yıl önceki halime pek benzeyen, bundan ötürü de bende bir anaçlık yaratan, inceden kardeşim gibi görmeye başladığım uuser.
kafa dengi, sakin insan, dinlemeyi bilen kişi ** saat sabahın beşi bile olsa santa nın brainfucklarına maruz kalmayı göze alabilen*, sohbeti doyumsuz, güzel zat.

[şafak sökmesine yakın bir saat]
santa hacı meraba şimdi sana çok gereksiz şeyler anlatcam, *
aria anlat mınakoim gel sen de anlat, bütün manyak takımı da beni bulur arkadaş yaa..
santa şimdi blok uyku diye birşey var, bik bik bik...
aria evet santacım anlıyorum seni hıhı evet .... **

iyi ki tanıyorum ben bu adamı.
diğer zirvelerde de bol bol muhabbet edelim kişisi. ayrıca bölümü itibariyle mezun olmadan da olduktan sonra da inekleyecek yazar *. yalnız telefonunda bi resmi var, göstermek isterse bakmayın derim. abi naaptın yahu sabah sabah ürktüm yeminle *.
13.01.2007 saat: 11:10 itibariyle tanışık olduğumuz lösev fatihi, muhabbet insan. (bkz: zirvelerin insanlara getirisi vol 1)
çok işi olmasına rağmen zirveye gelen, fedakar yazar. umarım sıkıntıları bir an önce son bulur ve mutlu olur. iyi ki gelmiş.
death manyağı, bir de bölümdaştır kendisi.
redwinemaniac kardeşliğini tam olarak yaşatamadığımız yazar. başka zamana artık.
nice yıllara..
1. yılın kutlu olsun yazarı.
1. senesi kutlu olsun yazarı.
tez ardaşım, toplum mühendisliğine soyunduk kendisiyle...abi düşmanlarımız mı çoğalıyor ne. *
güncel Önemli Başlıklar