bugün

yok arkadaş bu ne eziyetdir.

kaldığım otelde arap kafilesi görünce hemen kaçacak bir yer arıyorum.

kadını erkeği hepsinden aynı bir ağır koku, parfümünden midir yediği yağından mıdır anlamadım gitti.
pis çingen kokusunun yanında parfüm kalır.
Hacı yağıdır o.
Pis olmaları ve sevilmemelerinden dolayı ne yaparlarsa yapsınlar leşi anımsatan koku ve görüntüdür.
(bkz: esanslı bok)
herhangi arap ülkesinin vatandaşı pistir. o yüzden hz. muhammed(s.a.v.) abdest gibi konuları islamda yaymıştır. belli ki müslümanlık geri kalmışları adım adım ötelemek için kurulmuş bir dindir. (günümüzdeki müslümanlıktan bahsetmiyorum, size ben ateistim.)
batılılara karşı duyulan komplekstendir o, onların ter kokusunu bile parfüm diye içine çeker kompleksli bir karaktersiz ergen,

aslında hiçbir şeyden habersiz, angut gibi, sadece yaşayan, nefes alan günümüz batılılarını da yönetenler, 100 yıldır aramıza sokulmuş bu ırkçılık fitnesini kullanarak,
bizim ergenlerdeki, "takdir almak, şuku almak olsun da isterse karaktersizlik olsun" umursamazlığını da kullanarak, gayet güzel işlerini yürütüyorlar,

oysaki kokmak bir ırka mal edilebilir mi? yıkanan insan kokmaz, yıkanmayan her insan kokar,

misal bizim ergen, neden düşman olduğunu bilmeden bazı ırklara karşı ırkçılık yapmakta pek mahirdir(dikkat edin her ırka karşı değil bu ırkçılık) sanki kendi ırkından herkesi tek tek seviyor ve kucaklıyor zannedersiniz, hayır öyle de değil, susuz kalsanız yolda görse su vermez inanın,

ümmeti muhammedin sorunu tam da budur işte, bizi başsız bırakıp aramıza şu ırkçılık fitnesini sokmuşlar, bunu aramızdan birine yaptırmışlar, biz de armut gibi yemişiz, farkına bile varamamışız,
ve düşmanlık etmedeki maharetimizi kullanmışlar biz de amansızca adavet etmişiz ama sadece müslüman kardeşlerimize karşı yapmışız bunu, sanki kuranı kerimde "müminler ancak kardeştir" demiyor gibi.