3

arap kızı kremi

 1. 1.
  yüzdeki çilleri, sivilceleri lekeleri yok ettiği, cilde doğal bir güzellik ve beyazlık verdiği söylenen krem. içeriğini bilmiyoruz, doğal olduğu söyleniyor. aktarlarda bulunuyor, fiyatı 5-6 lira.

  bu kremin işe yarayıp yaramadığına dair olumlu olumsuz çok fazla fikir ve feedback var. (google edin.) ben kendi adıma gözle görülür değişim yaratacak denli işe yaradığını söyleyebilirim, memnunum.
  #4511314 :)
 2. 2.
  kız kardeşimin binbir umutla aylarca kullandığı krem.
  boşuna zamanınızı ve paranızı harcamayın.
  işe yaramıyor.
  garibim hala çilli.
  #12992514 :)
 3. 3.
  Cilt lekelerinin ve siyah noktalarının hızla iyleşmesine yardım eden,ciltde ipeksi beyaz bir görünüm kazandıran içinde bol miktarda B ve E vitamini yanısıra gliserin de bulunan (ki herbiri cilt için gereklidir) ve tüm bu maddeler arap yarımadasına özüz hevadiye kremine ktılarak karıştırılan müthiş kremdir.Aktarlarda 2-5tl arasında bulabilirsiniz.Internet üzerinden satışlarda 20tl'ye varan fiyatlara sakın inanmayın,en yakın aktara gidip elden temin edin.Kuru ve yağlı ciltler için iki ayrı çeşidi vardır.Daha iyi sonuç almak için sabah-akşam gülsuyu ile temizlediğiniz cildinize sürün.Kısa zamanda farkı göreceksiniz.
  #15122297 :)
 4. 4.
  geceleri sürülmesi gereken kremdir lakin onu sürüp güneşe çıktığınızda ciltte aksi tepki yaratıp güneş izi ve yanma yapar. Gece temiz yüze az bir miktar alındığında sabah bebek gibi bir yüzle kalkarsınız. Suriyeden gelen bu güzel krem ayrıca çok güzel kokar.
  #15124118 :)
 5. 5.
  içinde civa ve nişadır olduğunu duyduğum krem
  kullananlara duyurlur.
  #25385414 :)
 6. 6.
  Yağlı ciltler için pek kullanışlı değil sanırım benim cildim çok zor emiyor ancak tahriş sebebiyle oluşan kızarıklıkları iyi geçiriyor.
  #25385437 :)
 7. 7.
  arap kızlarının favorisi olmayan sadece bizim türk kezbanlarinin aldığı krem. Ucuz diye kenar semtlerde rağbet görüyor. Aklı olan 5 tl olan kremi yüzüne sürmez.
  #25385547 :)
 8. 8.
  arap sabunu kadar hijyenik değildir.

  yüze uygulandığında cildi tertemiz yapar, hatta cilt diye birşey kalmaz sizinde sorununuz kalmaz.
  #25385555 :)
 9. 9.
  minicik bir kutuya göre fiyatı gayet iyidir kesinlikle ucuz sayılmaz, yağlı ciltler için de çeşidi vardır. gece temiz cilde sürülüp sabah ciltten arındığına dikkat edilmelidir kalıntılar leke yapar, siyah noktada çok etkili olmayıp çillerde ciddi etkisi vardır, cildi berraklaştırır, nemlendirir ve nefes aldığını hissedersiniz, kenar köşe semtte satılan ürünler ya da dolaptan çıkarıp cilde sürülen sebze meyveler, parlak raflarda yerini bulan ve verilen fahiş paralı kremlerin temelidir. süslü kutular gösterişli ödenen ücret gereksizdir. hatta daha iyisi alırsın bir aloevera saksıya koyarsın haftada 1 içini açıp cilde sürdüğünde kimyasaldan uzak mis gibi bakım yaparsın.
  #25385629 :)
 10. 10.
  Nişadır: Amonyak
  #25385794 :)