bugün 1203 başlık

arap kızı kremi

 1. 4 4
  yüzdeki çilleri, sivilceleri lekeleri yok ettiği, cilde doğal bir güzellik ve beyazlık verdiği söylenen krem. içeriğini bilmiyoruz, doğal olduğu söyleniyor. aktarlarda bulunuyor, fiyatı 5-6 lira.

  bu kremin işe yarayıp yaramadığına dair olumlu olumsuz çok fazla fikir ve feedback var. (google edin.) ben kendi adıma gözle görülür değişim yaratacak denli işe yaradığını söyleyebilirim, memnunum.
  #4511314
 2. 1 1
  kız kardeşimin binbir umutla aylarca kullandığı krem.
  boşuna zamanınızı ve paranızı harcamayın.
  işe yaramıyor.
  garibim hala çilli.
  #12992514
 3. 0 0
  formülü ile meşhur krem.
  http://www.birtat.com.tr/arap_kizi_kremleri.htm
  #14892089
 4. 3 1
  Cilt lekelerinin ve siyah noktalarının hızla iyleşmesine yardım eden,ciltde ipeksi beyaz bir görünüm kazandıran içinde bol miktarda B ve E vitamini yanısıra gliserin de bulunan (ki herbiri cilt için gereklidir) ve tüm bu maddeler arap yarımadasına özüz hevadiye kremine ktılarak karıştırılan müthiş kremdir.Aktarlarda 2-5tl arasında bulabilirsiniz.Internet üzerinden satışlarda 20tl'ye varan fiyatlara sakın inanmayın,en yakın aktara gidip elden temin edin.Kuru ve yağlı ciltler için iki ayrı çeşidi vardır.Daha iyi sonuç almak için sabah-akşam gülsuyu ile temizlediğiniz cildinize sürün.Kısa zamanda farkı göreceksiniz.
  #15122297
 5. 4 2
  geceleri sürülmesi gereken kremdir lakin onu sürüp güneşe çıktığınızda ciltte aksi tepki yaratıp güneş izi ve yanma yapar. Gece temiz yüze az bir miktar alındığında sabah bebek gibi bir yüzle kalkarsınız. Suriyeden gelen bu güzel krem ayrıca çok güzel kokar.
  #15124118