bugün

Köpeklere arap ismini koymanın haklılığı.
Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz el-Suud’un vefatı sebebiyle bir günlük milli yas ilan eden biz değilmiydik.
(bkz: türklerin aptal olması)
yalan haber . araştırmadan gelip burda havlamayın .

haberi okuyunca üyelere danışılmadan birliğin ortak metni olmadığı anlaşılıyor.
arap sevicilere kapak olmuştur... yahu israil bile kınamadı be!...
Arap kardeslerimizin ayibidir.
Arap taşağı yalayan akepeye güzel kapaktır. Suudi kralı öldü, kendi memleketi yas ilan etmedi, biz yas tutturulduk. Boğaz bunlara peşkeş çekildi. Her daim etekleri öpüldü.
çünkü araplar her zaman ki gibi biz osmanlılıya karşı hain idiler aynı selçuklulara karşı olduğu gibi. Hainler hiç bir zaman olmadılar o yüzden fazla takılmamak lazım. çünkü pkk biterse araplar bizim metresimiz olur ve krallıkları biter.
arap sevici troll'ün birinin "yalan haber" dediği haberdir.

http://www.radikal.com.tr...syonlarini_kinadi-1409499
Osmanlıdan beri arkadan vuran bu millete bu kadar neden değer verilir anlayamıyor insan , ama artık şuna kesinlikle inanmıyorum artık yok dış mihraklar yok ulliminatinin eli var bu işten kimse böyle paranoyakca düşünüp fikirler atmasın ortaya bizi ebediyetten beri sırtımızdan vuran bütün batı ülkelerinin oyuncak gibi oynadığı arap birliği bile bizle dalga gecer gibi davranıyorsa artık durup kendi salaklığımıza bakmamız gerekiyor .
Biz derken politik konuştum , yoksa şahsi olarak benle bir arap dalga gececek öylemi arap cağını bırakır türk cağına gecer türk , bunu bi kenara not alalım lütfen .
Ümmetçileri şoka sokmuştur.
sen bide kalk şeyh için yas ilan et.anlayın işte müslümanda olsa araptan dost olmaz.
uluslararası politikalı ikiyüzlü davranmanın üzerine kuruludur..kınasa ne olur hem..tırt..
işid'den korkan arap çırpınışlarıdır.
chp'nin tebrike gittiği tayyip'le düşman olan darbeci mısır yönetimidir o, arap birliği olsa dıramazdın.

tayyip'in kankası katar şerh koymuş itiraz etmiş mısır kafasına göre yaptı diye.

chp'nin ne mal bir parti oldu, akp'nin ne doğru bir parti olduğu bu örnekten gözüküyor.
(bkz: arapların pkkyı desteklemesi)
Normal olandır. Terörist Kürtlerden sonraki en büyük orospu çocuğunun araplar olduğunu bilmeyen yoktur herhalde. O yüzden şaşırmamak gerekir.

Hemen diplerindeki Filistin katliamını sadece izleyen araplardan ne beklersin?
Oldum olasi hz muhammed ve ailesi o zaman ki muslumanlar haric .araplarin hicbirini sevmem cogu serefsiz.
Ülkedeki arap sevicilere gelsin.
Arapları da kürtleri de sevmem. Malum arapların ingiliz kıçı yalayicisi olduğunu herkes bilir.
Amma bu haberde ben bi kınama cümlesi göremedim. Adamlar pkk yı ve terörü kinamislar.
Amk doğan medya grubunun bu algı haberine inanmam. Adamlardaki yahudi sevgisi bu haberi yaptırmış.
Pesin Edit: haberi ben yanlış anladiysam lütfen düzeltin beni.
kim sker arap birliğini.
Sikmişim arap birliği'ni.

Ancak tarafını belli etmeleri iyi oldu.

Keşke "kuzey asla unutmaz." Gibi bi afilli laf edebilseydim ancak unuturuz yine aynı tas aynı hamam.
Herkesi kendin gibi sanıp dost yerine koyma denilesi durumdur. Para için yapmayacağı şey yoktur bunların. Sözüm Arap halkına değil, hükümetinedir. Tüm Müslüman ülkeler birlik olsa AB faso fiso olur, ezer geçer aslında. Ama yok işte. Para hırsı ağır basıyor adamların.
60'larda Türkiye'yi Avrupa ve ABD'nin maşası olmakla suçlayan topluluğun bugün kendilerinin maşa konumuna gelmesi sonucu gerçekleştirdikleri kınama.
Dini arap milliyetçiliği sananlara zerre kadar ders olmamıştır. Onları siksen yine akıllanmazlar.
kınayacak tabi. bölge ülkelerinden; avrupa ile ilişkisi bulunan bir ülkeye karşı art niyet beslememeleri beklenemezdi.
(bkz: çekemiyorlarsa anten taksınlar)