bugün

bazen taniyorum saniyorum bazilarini suphelenip sinsi bir kuala gibi anlamaya calisiyorum.amaa anlayamiyiriiim
Öyle bir şey olursa troller çok ağlar.

Liseli veletler babalarının osmanli tokadıyla tanışır.

"Annemle babamın her gece sevişmesi diye baslik mi açtın lan sen it?" Lakdjdhs.
icim urperiyorrr ya evde yoksan.
Oytunkaranı kimse gercek hayatta tanimaz burda. Ben taniyorum ama görseniz cidden boş insan.

Kendisi şişman, gözluklu bi tip...
Benim hiç tanıdık yok, olsa kesin tahmin ederdim.
Kuşkuya düşürendir. Bazı yazarlara şaşırıyorum: bırak isim şehiri bildiğin fotoğraf paylaşıyor. Ben tanıdık çıkar diye paniklerken. Yalnız olmadığıma sevindim.
Yok .onlar instada avellikle mesguller anca waptan knk bunu hikayemi atayim direk mi atayim yok altina ne yazayim derdinde ne zihniyetlere kaldim .
Ben çok rahatım. Çevremdekilere "sözlük" desem, akıllarına normal kelime sözlüğü gelir. Çevremi mi değiştirsem acaba?
Bu inancımı bugün ki başlıklardan sonra kaybettim. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.
bir tanıdığa, sözlükte yazarım, nickimde şu, şu , şu vs, demekten, daha kötü bir his değildir. aslında kötü değil, ne yazıyoruz ki şurada ama, ne gerek var. uzak olsunlar. swh.
Kullandıkça içte var daimi var olan ve var olacak, o tırsak his ne yazıkki kaçınılmaz sinsi gözler onlar hep etraftalaaar.