bugün

arabayla kedinin üzerinden büyük bir hızla geçmek, onu parçalara ayırmak, kanını fışkırtmak, organlarının dışına çıkmasına sebep olmaktır.

Dikkatli kullanın.
çok üzücü hadise. amk kedisi araba geliyor işte siktir git yoldan doğal ortamına. pişkin pişkin dolanırsan olacağı bu. gece gece başıma iş çıkardı.
BU soğuk günlerde arabayı çalıştırmadan önce kaputa bi tıklatalım. Geçmiş olsun
Benim de bilerek yaptığım hareket/ Çok da sikime hocam? Haksız mıyım,
bir arabayla köpek ezmek olmayan eylem.
başımdan geçen acı verici olay dır .

hiç unutmayacağım o kötü günü .

üzerinden geçerken en azından kendi ağırlığımı mı vermemek için koltuta zıplamıştım .

elimden bu kadarı gelmişti aniden yoluma çıktı ama içim hiç rahat değil .

bilseydim ehliyet dahi almazdım o derece .
bazen uzun sürer kedinin ölmesi.tuhaf sesler çıkarır çırpınırken.bütün sokağı çınlatır o sesler,hiç aklınızdan çıkmaz.
Otobanda bol bol ezilmiş halde gördüğüm her gördüğümde de içimin parçalandığı şanssız olay.
son hayvan yasası üzerine troll mroll de olsa bir şeyler karalayanın götüne girer mi diye merak ettiğim olay.
Kedi için acısız bir sondan ibaret olan eylemdir.Zaten sokakta olduğu için genelde aç,üşüyor ya da sıcakta pişmiş bir halde oluyor.Çokta üzülmemek lazım.Sokakta acı çekerek ölmesinden iyidir.

Asıl olan arabaya oluyor.Ne bileyim jantın arasından kalan etleri ayıklamak,kan lekesi vs.

babamın başına geldiği için oradan biliyorum.
bazen görmeden yaptığım oluyor. boşveriniz.

bir eylem.
Çok vicdan azabı çekiyorum bir keresinde bende ezdim mağlum ağır vasıta kullanıyoz toplam yere basarı 42 ton frene bastım yetmedi motor freni dorse freni felan olmadı ezdik hayvancağızı hala ezdiğim yerden geçerken vicdanım sızlar.
çok zevkli lan oyun oynar gibi.
bir kaç kere ezilmiş olanlarını görmüştüm. içim dayanmadı.
Bazen olur böyle şeyler. Kafaya takıp üzülmenize gerek yok.
bu caniliği nasıl yapabilir bir insan evladı ya ?
çarptıktan sonra tam ölmediyse kafasının üstünde pati çekerek öldürenlerin de olduğu söylenen talihsiz durumdur.
arabayla kedinin üzerinden büyük bir hızla geçmek, onu parçalara ayırmak, kanını fışkırtmak, organlarının dışına çıkmasına sebep olmaktır.

dikkatli kullanın.

dikkatli kullanın.
ummadık bir anda yola sıçrayan denyo bir kedi olabilir. onun için gözünüz yolda ayağınız frende olsun. bu kedolar öz güven sahibidirler. 'nasıl olsa karşıya bir çırpıda geçerim' diyerek arabanızın altına atlayabilirler. bazen bu cahil cesaretleri, hem kendi canları hem de araba sürücüsü için kötü sonuç doğurabilir. çok dikkatli olmak lazım.
hızlıysanız asla frene basıp manevra yapmaya kalkmayın bu durumda.
basın gitsin.

Sizin ve trafikte diğer insanların hayatından daha değerli değil yani sonuçta bir hayvan.
Üzücü ama ezmekten başka çareniz yoksa üzerinden geçerken direksiyonu sımsıkı tutun ki başka kaza yapmayın.

Bu söylediğimi şimdiye kadar hiç yapmadım evet hep manevra yaptım. Otobanda kendi hayatımı riske atarak da yaptım. Sonra emniyet şeridinde oturup ağlıyorum. Otobanda kenara çekmiş elleri titreyerek ağlayan bir kıza denk gelirseniz o benimdir.
yolların yağmurla ıslanmaya başladığı şu günlerde bol bol gerçekleşen olay.
instagramda story izlerken bi anlık dalgınlıkla yapılabilecek hareket.
Saç baş yoldurur.
Allah korusundur, lütfen olmasındır.
çok amin!
güncel Önemli Başlıklar