bugün

bu eylem gerçekleştiyse artık çok geçtir. arabanın içine sıçılsa daha iyi kokacaktır.
tek kesin çözüm arabayı satmaktır.

atasözü bile var, "arabanın içine süt dökülmesi ya araba yaktırır ya araba sattırır."

edit:
abartılması gerekir çünkü ne yapılırsa yapılsın koku geçmediği gibi bakterilenme artmaya devam eder, ileri zamanlarda kurtlanma ve mantar oluşumuna kadar yol açabilen büyük bir felakettir bu.

tüm alt döşemeyi söktürüp keçeyi yıkatmak gerekir ki 400-500 lira arası bir fiyata mal olur, onun haricinde bütün yolları deneyen insanlar bu soruna çare bulamamıştır,

tek kesin çözüm dışında:
arabayı satmak!
bence google a bir sorun, artık her şeyin bir çözümü var.
sirseri zamanlarımda arabada white russian yapıyordum. o günlerden birinde o süt döküldü ve sanki azraili görmüşcesine arabayla 180-200 lere çıkmışken bana kufurler saydırıyordu yanımdaki arkadaş, sus lan lanet olası dedim ve kalan sütüde döktüm. bu 230 lara falan cıktı sanırım o küfür ediyor ben küfür ediyorum. sonra aklıma dahiyane bir fikir geldi. etil alkol bir çözeltiydi ve votkayı süt dökülen yerlere serptim. senin amına koyayım votkayı ne sikime döküyorsun dedi, sus ve yalamaya devam et dedim. başarılı olmuştum.
size net olarak tavsiyem değil ama süt dökülen yere yüksek alkollu bir içecek boca edin. sonra mı? black russian içmeye başladım.
O araba artık perttir.
o kadar abartılmaması gereken ufak bir kazadır.
o değil de millet. durumum harbiden fena. üç gün önce araca detaylı temizlik yaptırdım ama dün akşam itibarı ile kapıyı açtığınız anda öğürmeye başlıyorsunuz öyle bir koku mevcut.
karbonat falan döküp limon dilimleri koydum şimdilik. bir ürün varmış bunun için özel onu sipariş edeceğim deneyeceğim bakalım.
o da olmazsa sıçtık.
görsel
Süt kayıtlı arabadır.
En kısa sürede temizliği yapılmalıdır.aksi taktirde sorun büyüyecektir.siz siz olun dikkatli bir şekilde yerleştirin sütü.
Süt dokulmusse elma sirkesini suyla seyreltin. Döşemeye bir miktar karbonat dökün ve yedire yedire sirkeli suyla dosemeyi silin. Yalniz bunu bir kaç gün ustuste yapmalısınız. Yaptıktan sonra tüm kapıları açarak aracı havalandirin. Ben balık kokusundan boyle kurtuldum.