bugün

Muğlanın fethiye ilçesinde yaşanmış bir olaydır. Allah belanı versin. Videoyu yayabildiğimiz kadar yayalım. Şikayet edebildiğimiz kadar şikayet edelim. Cezasız kalmamalı bu şerefsizler.

Video : https://dai.ly/x6q9y00

görsel

Edit : neden 3 eksi aldı bu entry. Merak ediyorum...
Vicdansız orospu çocuğu. Ne kadar küfür etsek az bu şerefsize. Allah a havale ediyorum. Buna benim diceklerim, yapcaklarım az kalır.
`https://www.yeniakit.com....yle-surukledi-497840.html`

yakalandığına dair.

para ödeyerek kurtulacaktır, umarım tedavi altına alınan hayvancık düzgün birinin elinde sürdürür bundan sonraki hayatını.
bu manyakların hayvanlarla alıp veremedikleri ne bilmiyorum ama şundan eminim ki yasalardan korkmasalar aynısını insanlara da yaparlar.

psikolojileri bozuk bu insanların ve rehabilitasyon merkezlerine kapatılmaları gerekiyor.
hayvana işkence yapanla, bi bebeğe, bi yaşlıya, bi insana işkence yapan arasında büyük farklar yok.
Mahsus mu yapıyorsunuz lan kansız piçkuruları.
orosbu çocuğu lafı az kalır bu başka bir şey artık.

bir insan nasıl bu kadar rahat olur ya?

https://twitter.com/richi.../1022509998058946560?s=20
Bizim apartmanda bir komşumuzun köpeği var. Eskiden olsa bahçede serbest bırakırlardı, kendi yorulana kadar bir oraya bir buraya koşar, eğlenirdi. Bahçe çok geniş olduğu için sefasını sürerdi rahatlıkla.

Şimdi o kadar şerefsiz dolu ki etraf; komşular bebek gibi bakıyorlar köpeğe. Yanlarından asla ayırmıyorlar. Biri kaçırır, daha kötüsü patilerini keser diye ödleri patlıyor.

Bu kadar dini bütün, ahlâklı takılıp içinde bu kadar veled-i zina barındıran tek milletiz.
önünü kesip köpeğin yerine onu bağlayıp aynısını yapmak icap eder.

bu millet ne zaman bitti acaba.

iyiydik biz.

biraz da olsa.
o. çoçuğu insani bir sıfattır buna hafif gelir zira bu eylemi yapan insansa ben değilim.
Bulundu mu şerefsiz soysuz orospu evladı? O savcıların polislerin allahı varsa hapse atmazlar serbest bırakırlar bu adamı. Ceza almasını istemiyorum linç edilmesini aynı şekilde leşinin arabanın arkasında sürüklenmesini istiyorum, ellerim kırılıncaya kadar vurmak istiyorum
anasına küfür ettirmek isteyenler gelmiş yine konuyu mustafa kemal atatürk'e bağlamış.

keşke elimizin altında olsa bu tipler yerlerini yurtlarını bilsek de böyle soysuzluk yaptıklarında gidip ağzını yüzünü siksek, aynı bu köpeğe işkence eden oç'na yapmak istediğimiz gibi.
cezalar caydırıcı olmadıgı sürece bizim milletten vicdan merhamet beklemeyin.göt korkusu lazım.
Her kızdığınıza orospu çocuğu demeyi ne zaman bırakacaksınız?

Bu topluma zararlı bir yaratık. Oç demek çok hafif kalır. Ciddi bir arıza bu. Kanunlarımız artık bu tür olaylara ciddi yaklaşmalı. Yarın öbür gün bu şeyin kendinden zayıf bir diğer canlıya zarar verdiği haberi ile uyanabiliriz.

Şimdi bu niye eksilendi editi; burada yanlış olan ne? Bir canlıyı arabasıyla sürükleyen aşağılık mahluk, orospu çocuğu olmayı bile haketmiyor dediğimi mi beğenmediniz? Orospu çocuğu olmak bunun gibilerin yanında bir seviyedir. Eksilenmek değil sorun, kim eksiler, hangi kafayla hem de. Sorun bu.
çok küçüktüm, köyde yaşarken ailemle birlikte traktörün römorkuna doluşup bir kaç km ötedeki tarlalarımıza giderdik. her gidişimizde peşimizden de fındık adındaki siyah beyaz renkli köpeğimiz koşuştura koşuştura gelirdi.

onun bize olan sadakatine, akıllılığına, çevikliğine, cesaretine hayrandım. çok severdik onu, öldüğü günü hatırlıyorum, canımızdan can gitmişti saatlerce ağlaşmıştık kardeşimle. fındığımızın kendisini sahiplenişimize karşılık vermesi bizi mutlu ediyordu. peşimizden koşarken acıyorduk çünkü çok yoruluyordu ama babamların traktör üzerinden fındığımızı eve döndürme çabalarına hiç sevinmiyorduk. nihayetinde istediğimiz oluyordu ve fındık her defasında tarlaya kadar yanımızda geliyordu. işimiz bittikten sonra dönüşe hazırlanırken babam yorulmasın diye köpeği traktörün arkasındaki römork'a yani yanımıza çıkarıyordu. ne kadar masumca bir hareket değil mi? evet öyle, yorulmasın diye yanımıza alıyorduk fındığımızı.

bu kafasız adam da muhakkak köpeğim kaybolmasın diye köpeği arabanın arkasına bağlamış, köpek yorulup ayaklarını atamaz hale geldiğinde yerde sürüklenmeye başlamış ve korkunç bir olay yaşanmış. halbuki köpeği arabasına alsa bugün bu haberi konuşuyor olmayacaktık.

köpeğin çektiği acıya duyarsız kalmayan insanları anlayabiliyorum ama bu kafasız cahil adamın bilinçli olarak bu olayı yaptığını düşünen insanlarında en az o adam kadar kafasız olduğunu düşünüyorum. adam bilerek bir vahşet yapmamış ki.

biraz önce yukarıda bir arkadaş köydeki tuvalet örneğini vermiş. o tahtaların arasından bırakın küçük çocuğu büyük adam düşse kurtulamazdı demiş. işte bir kafasız insanlar da o tuvaleti o kadar güvenliksiz şekilde yapan insanlar değil midir? allah korusun oraya bir çocuk düşse sorumlusu o tuvaleti yapan insanlar değil midir? işte cehalet budur arkadaşlar. bir şeyin önünü arkasını düşünmeden, yaşanabilecek tehlikeleri minimum seviyeye indirmeden yapmak çok kötü sonuçlar doğurabiliyor.

kimse adamı savunduğumu felen düşünmesin, adamın aptallığından dolayı bu olayın yaşandığını ama cezası neyse verilmesi gerektiğini söylüyorum ama dediğim gibi buradan duyar kasmaya çalışan insanlarında akıl sağlığının o adamınkinden pek farklı olmadığını düşünüyorum.
hayvandan daha aşağı olan cani yaratık.
aynı şekilde kendisinin de araba tamponuna bağlanıp sürüklenmesi gereken o çocuğudur.
en ağır şekilde sikilmesi gereken yaratık piç.
Plakasi ortada , bu girtlagi kesilmesi gereken , karisini anasini ust uste koyup neslini siktiminin picine birsey yapilmali .
sosyal medyadan takip ettiğim kadarıyla, birkaç dernek suç duyurusunda bulunmuştur bu şahıs hakkında.

ayrıca hayvancağız fethiye belediyesinin barınağına alınmış.

keşke böyle şeyler hiç olmasa. dilsiz, çaresiz, gariban hayvanlar bunlar be.
@25 adamın amcaoğlu herhalde. Bilinçli olarak yapmamışmış da, köpeği taşımak için bağlamış. He yarram he.
Ya bu nasıl adalet, nasıl hak hukuk.
Yahu neler yapıyorsunuz siz!

4.000 lira para cezası verilmiş, serbest bırakılmış.

Arkadaş ben anlam veremiyorum bunlara. Cidden aklım havsalam almıyor. Bu kadar mı yani? Bir canlıyı yerde sürüklemenin cezası sadece ve sadece 4.000 lira mı? Bu kadar mı ucuz? Yine iyi, üzerine para verip yollamamışlar.

Ne diyeyim. Boğazım düğümlendi. Bunu yapanların da buna destek olanların da başına gelir umarım.
aracın plakasından sigortacılar bakmış ama herhangi bir kayıt yokmuş. yani aracın sigortası da yok. bu amına koduğumun piçinin adını isteyen, arayan çok insan var ve bulurlarsa aynısını ona yapacaklarına eminim. inşallah bulurlar.
görsel

Minik dostumuzun durumu iyiymiş.
sadece beklediği bir tutam merhamet olan o canlı sadık dostu, asıl kendisi köpek olan, insan denilmeyecek mahluktan korumamız gereken, daha doğrusu orospu çocuğudur. korumayı da nasıl yaparız. yasalarla ve yaptığı acımasız şerefsizliğin on bin katını kendisine uygulayarak. ama sözde değil gerçekten uygulanmasına herkesin emin olması gerekir. hayır para cezası falan vermek değil çünkü o ceza değil, dalga geçmektir resmen yapılanla. en ağır işkenceler o şerefsize yapılsa, yaptığı kansızlığı unutmayacağız ama en ağırının yapılacağını bilmek bile rahatlacak insanları.
Hala kopekleri kedileri ölmesi gereken birer gereksiz olarak gören zihniyetin eylemidir. Kediye köpeğe yardım edene deli psikolojisi bozuk gozuyle bakar topluma bunu yerlestirirseniz olacagı bu.
güncel Önemli Başlıklar