bugün

Ahmet Kaya denen apo'cunun bir cümlesidir. Herkesi kendisi gibi şerefsiz sandığı için, türk milletine de şerefsiz demiş. Kişi, kendinden bilirmiş işi derler.
Chp'lilerin için gurur verici bir cümledir çünkü onlar kendini türk olarak görmüyor.
bir ahmet kaya klasiği. ötesi berisi göçeri yok, vatan hainliği barındıran söz. pkk bayrağı altında şarkı söylemişliği olan bir sanatçının bu tarz söylemlerde bulunması çok normal.
vallahi apoyu özledik diyen adam.

bunu nasıl söylemiş acaba? doğrusunu söylede bilelim.
Bir adet kürdün lafı.
En buyuk bilinen yalanlardan. Sayin ahmet kaya' nin böyle bir beyanati yoktur olamazda. Bunu hemen göz onune sokmak isteyen yalanci ikiyuzluler sanki ahmet kayanin sözuymuş gibi yansitmislardir. Ahmet kaya bu ulkeyi hepinizden fazla seviyordu emin olun.
Her millette şerefsiz var Türkiye bundan muaf değildir demesi bile haklılıktır. Yalan yanlış haberler ile karalama kaMpanyasına kurban gitmiştir.
milleti kastettiği düşünülmemelidir. birkaç şerefsizi kastettiği bariz ortadadır. türkiye gibi ülkelerde şerefsiz sayısı artar azalmaz.
Biz millet olarak bu cümleyi haketmiyoruz ama, pek de şerefli insanların olduğu söylenemez.
şöyle demiştir. bazı şerefsizler yüzünden ülkemden uzak kaldım ve arabamı o şerefsizlerin ülkesinde bıraktım. tek bi cümleyi almak yerine öncesi ve sonrasını da alırsanız olayı daha iyi anlarsınız.
eğer sahibi hala yaşasaydı, "ama, tayyip bana arabamı geri verecek" diye devam edecek tümce.
lan sikik hadi bu ertugrul özkök ün yalanı elinde pkk beziyle apo konseri verende mi ertugrul özköktü cümlesidir.
a.k nın ne kadar kapitalist bir dinazör olduğunun da göstergesi olan cümledir.
"sen götünü kurtardığına dua et" demek istediğim kansız piçin beyanatıdır.
bir ertuğrul özkök yalanıdır. özkök, aydın doğan ın emriyle bu başlığı atmıştır. geçtiğimiz yıl bu hatasını kabullenip özür dilemiştir. ama işte o zamanda aynı bu zaman gibi her gördüğüne inanan asalak bebeler olduğu için iş geçtikten sonraki özrün anlamı yoktur.
hain söylemidir. insanın ölü sevici olası geliyo.
bende arabamı şerefsiz bir servise bıraktım 15 gün oldu hala işi bitirip teslim etmedi.
Bu başlığı görünce bir an afalladım, bu neydi lan diye sonra balık hafızamın derinliklerinden çıkıp geldi ne olduğu.
Şarkılarını tek geçerim, iyi bakan gözleri olduğunu düşünürüm ama yanlış taraftaydı rahmetli. Üstünde bir baskı vardı ve belki mecburdu öyle davranmaya.
bu ülke yalnızca türklerin değil diye götlerini yırtanlarında bu ülkeyi sahiplendiklerini düşününce şerefsiz olarak onlara demiştir diye düşünüyorum.

%60 aptaldır denince kendini %40 da görmeyenlerin sorunu olduğu gibi bunda da mesele kişinin kendini ve milletini nasıl gördüğündedir. kusura bakılmasın ama bende benim milletim de şereflidir.
tamam ahmet kaya serefsizde dedigi sozde.dogrudur. memlekette.hic mi serefsiz uok tek nefeste binlerce saymak mumkundur. not severek dinlerim.
Vallahi apoyu özledim diye türlü çığıran kişinin şaşırtmamış söylemidir.
adamı ülke sevdalısı(!) bilirdik araba sevdalısıymış şerefsiz.
O cümle o şekilde söylenmemiştir kaldi ki öyle bile olsa ulkedeki bütün insanlari kapsamiyordur. Isinize geleni işinize geldigi gibi yorumlamayi cok iyi biliyorken bazi durumlarda son derece taraflı olmaniz ne aci.
*şerefsizler yüzünden yeni aldığım arabama binemedim lafının evrilip çevrilip başka bir cümle haline getirilmesidir.
serdar ortaç müge anlı falan filan zırt pırt bunlar şerefsiz değil mi?