bugün

abazan olan kız değil, bu fanteziyi kurabilecek duruma gelmiş erkektir. sapına kadar abazandır. acil doktor müdahalesi gerekir.
kalabalık bir grup halinde düğüne, nikaha, pikniğe giden insanlardan kendine anca orada yer bulmuş bayandır.
ilkyardım olarak, kontrolsüz vites değişimini engellemek için ivedilikle debriyaja basılmalıdır. maksat şanzımana zeval gelmesin, hanım kızımız için zaten yapacak bir şey kalmamıştır.
dengesini kaybetmiş kadındır.
akilli bayandir.

ya bunu deneseydi?
[görsel ]
*
vites kolunu bile penis denen şanssız organa alternatif olarak kullanabilen yaratıcı bagyandır. türkiye'de titrek yollar itibariyle orgazm şansı batı avrupa'ya göre daha yüksektir. bu kadın taksicilerle fikir teatisi yapıp zevkine göre kasisli-bozuk-dik yokuşlu yolları öğrenmelidir. erken boşalıp erekte olamayan bir partnere sahip her bayanın can yoldaşı beyaz bir şahin vitesidir. ergonomik olmasa da ucuz ve serttir, hatta bildiğin çeliktir. konunun uzmanı isviçreli doktorlar cinsel tercihlerini vitesten yana kullanan kadınların otomatik vitesten kaçınması gerektiğini tavsiye etmişlerdir. ayrıca vitese veren kadın şerri hükümlere göre fuhuş yapmış sayılmıyor. böyle de bir dini kıyak durumu söz konusu yanim..

şahsi tercihim 98 polo..hafif tırtıklı falan...ouuffss
(bkz: sozluk yazarlarinin fantezileri)
otomatik vites tercihidir.zira diğer tahriş eder, aşındırır, acı verir, kıyamam.
(bkz: peugeot j9)
internette günah sitelerde hususunda bolca materyal barındıran münafık başlık *
sürücü kursunda daha ilk direksiyon dersini alan acemi sürücüdür.
fantezinin boyutlarını aşmış kızdır.
arabada yer yoksa mecburen oturmuşta olabilir.

vites koluna degilde bizzat vitese oturan kız gördüm ben.
araba kullanmayı bilmeyen kızdır. *
abaza kızdır.