bugün

saat gece 12 arabada son ses ahmet kaya dinleyen insan.. o saatte yolda gördüğü kişilere kesici bakışlar atan şahıs. bizzat şahit olduğum olay...
meydan okuyan, başkaldıran insan.
kafasına sıkıp gidilesi insandır.

tabii ki şaka.böyle sınıflandırmaların doğru olduğunu düşünmüyorum. (bkz: münferit) bir olaydır, (bkz: kalabalık)lara mal etmemek gerekir.
kendisine edilen son ses küfürleri duymayan insandır zira o seste kendi osuruğunu bile duyamassın lan it!
öküzdür, ki bu öküzlüğü ahmet kaya dinlemesinden değil, gecenin bi vakti yüksek sesle müzik dinlemesindendir. ahmet kaya dinlemesi başka bir tartışmanın konusudur.
insanları yüksek ses ile rahatsız etmiyorsa kimseyi ilgilendirmeyen insandır.
bulunduğu yerin sakarya olmadığı kesin olan insandır.

edit:istiyorsan bir denemelisin. *
kendi çapında vermeye çalıştığı mesajı idrak eden insanlar tarafından küfür yağmuruna tutulan insandır.
arabasında bas gaza yıda çalabilen bir insandır.
amacı artistliktir.kızlar ona baksın o kızlara baksın istemektedir..

(bkz: cool maganda)
(bkztahrik) eden insandır.
baş yerine kaldırdığı en fazla uykusunda olan insanlardır. kısık sesle dinle şu adamı bir sürüde güzel parçaları var hem.yavaş yavaş git birde tadına var dimi.
gördüğüm zaman kaydığım, kayacağım insan.

kapat lan o piçi.
ümraniye dolaylarında gördüğüm ve arabasının arkasında kemal atatürk imzası olan kişi. taktir ettim.
arabada son ses "serdar ortaç" denen gürültü kirliliğini dinleyen insandan daha iyi bir müzik zevkine sahip olan insandır ve beğendiği sanatçıyı dinliyordur; kim ne diyebilir? siyasetle müziği karıştırmamakta fayda var!
arabada son ses ismail yk veya ''arabesk rap'' adı verilen saçma müzik türünü dinlemesinden iyidir. doğru mudur, değildir tabi.
+toplum içinde son ses müzik dinleyen herkes kekodur.
terörist destekçisi olma ihtimali vardır.
(bkz: keke)
Gözünüzde kırmızı tofaş canlandı mı ?
Canım çekti aq.

Dışarda kar yağıyor benim içime yağmur diyerekten.
güncel Önemli Başlıklar