bugün

araba kiminse o kullanır, diğerine de bok yemek düşer. bir de arabayı kadın kullanırken sürekli vıdı vıdı yapan tipler var. dakika başı kusur bulur.
Bazı zorlukları vardır bu durumun. Benim ablamın arabası var sağolsun hep o gezdirir. Böyle kendisi biraz atarlıda bir hanım karşıdaki hata yapınca hemen kornaya abanmalar bağırmalar. Öyle olduğu zaman adam arkasını dönünce ben bakıyorum adama ve olay başlamıyor genelde. Ama bi keresinde ablam yüzünden bi delikanlının üzerine yürümek zorunda kalmıştım hoş değil.
ekşi sözlük'ten başlık araklama ezikliği...
olabilir. erkek uzun süre kullanmış ve yorulmuş olabilir mesela. veya erkeğin başına bir şey geldi diyelim, araba sürmeyi bilen bir eşe sahip olması güzel olurdu değil mi? işte herkes herkes gibi bakmıyor bu olaylara. iyi ki de öyle.
iyi bişeydir.kadınlar daha az kaza yapar.
normaldir. adam araba kullanmayı bilmiyorsa ve ehliyeti yoksa bu adama sırf erkek olduğu için zorla "arabayı sen kullanacaksın" diyemezsiniz.
bu zihniyete sahip erkekleri kadınlar ziksin straponla.
Yok daha neler. Ayıp ya hu! Erimiz orda dururken bize mi düşmüş arabayı kullanmak. Sadece yemek, çocuk, temizlik yapmaktan ibaret organizmadır kadın.
Ataerkil toplumda yetişen insanların zihniyetini açık bir şekilde ortaya koyan başlıktır.
Zihniyetinizi seveyim.
kaza ile sonuçlanmasının % 80 olduğu durum. ayrıca araçta bir erkek varken kadının direksiyona geçmesi ne haddinedir anlam vermek güç.
Kadınlar her durumda araba kullanabilirler, bunda garip bir durum yok.
güncel Önemli Başlıklar