bugün

play store da kullanmış biri olarak ciddi anlamda yavaş indirme sağlanıyor burada. play store da ışık hızıyla indirdiğim programı iphone ile inanılmaz şekilde yavaş indirdi. acaba internetim mi yavaşladı lan? diye düşünüp beni ekstra kontrol yapmaya zorladı.

ios işletim sistemi, gözümde çok büyüktü. ta ki kullanana kadar.
görsel
Dolar kurunu 7’ye sabitlemiş mağaza. 5 Dolarlık programı türkiye mağazasında 35 tl’den satıyor.
Şöyle bir göz attığınızda ne kadar piksel tarzlı oyun varsa, vhs tarzlı kamera kayıt porgramı varsa önünüze seriliyor.

Hani lan teknoloji gelişmedi mi? 4k vidyo kaydı alabilen bir ürün elinde ve sen onu 240p yapmaya çalışıyorsun. Elinde eşek gibi işlemcili, 64 bit mimari ile donanmış bir alet var piksel piksel oyunlar yüklüyorsun.

Bu insanlar bi acayip dostum.
satın alımlarla ilgili açığını buldum ödülleri bekliyorum. xx
Uygulama indirince bulut işareti geliyor. Uygulamayı silince yine kalıyor o. O işareti nasıl silebilirim. Yani önceden indirdiğim görünmesin, bunu nasıl yapıcam bilen varsa.
görsel
2008 yılından bu yana apple'a 30 milyar dolardan fazla para kazandırmıştır.
Apple, App Store'da yer alan uygulamaların fiyatlarını arttırma kararı aldı. Bu karar Türkiye ve ingiltere'yi yakından ilgilendiriyor.
--spoiler--
ingiltere, Avrupa Birliği'nden çıkmak istediğini duyurmuş ve Brexit adı altında olaylar patlak vermişti. Brexit, bu sefer teknoloji sektörüne yansıdı. Apple, Brexit olayından dolayı UK App Store 'unda fiyatları arttırma kararı aldı. 20 puanlık bu artış, uygulama fiyatlarını ciddi ölçüde etkiliyor.
UK App Store'unda minimum uygulama ve oyun yayınlama fiyatı 79 peni idi. Geliştiricilere gönderilen son mailde minimum fiyat olarak 99 peniye izin verileceği yazıyor. 20 puanlık bu artış uygulamanın fiyatı arttıkça artış gösteriyor. Örneğin; 7.99 sterlin fiyatına sahip uygulamanın fiyatı artık 9.99 sterlin olacak.
Apple, burada UK fiyatları ile US fiyatlarını eşitlemek istiyor. Bir uygulama Amerika'da 9.99 dolar ise ingiltere'de de 9.99 sterlin olacak. Kur farkından dolayı bunun nasıl olacağı merak konusu. Peki, bu fiyat artışı Türkiye App Store'unu de etkiler mi?
Açıklamalara göre; bugün içerisinde Türkiye App Store 'unda da fiyatlar artacak. Ancak henüz yeni fiyatların ne olacağı bilinmiyor.
(Teknolojioku)
--spoiler--
Aids li hastalara destek amaçlı bu uygulamaları indirip uygulama içi yapacağınız satın alımlar aidsli hastaların tedavisine harcanacak. Apple a güveniyorum ihtiyaç sahiplerine iletir bu tutarı.
artık yunanistan'da hizmet vermeyen sistem. sadece güncellemeler çıkınca çalışıyor. yeni bir uygulama indiremiyorlar fakir hristiyanlar.

tam komedi lan *
http://shiftdelete.net/yu...-app-storea-yansidi-62026
bozuk 5s verip yenisini veren yer adamın dibi olan yer.
2007 yılında tanıtılan ilk
iPhone'da bugün 1 milyon
uygulamayı içinde barındıran
App Store bile yoktu.
samsung almamla birlikte özlemeye başladığım uygulama marketi.
işe yarayanları ücretli olan uygulamaları barındıran store. ios pişmanlıktır.
Nisan 2013 itibariyle iPad için hazırlanmış uygulama sayısı 350 bine ulaşmış.
2011’de bu sayı sadece 60 bin seviyesindeymiş.
Toplam iOS uygulama sayısı ise 850 bin.

http://www.webrazzi.com/2...oud-300-milyon-kullanici/
itunes store un ta kendisi. an itibari ile uygulamalarımın yeni sürümlerini indirmekteyim.
uefa euro 2012 trt spor uygulaması en çok indirilen ikinci spor uygulaması konumundadır.

http://www.youtube.com/watch?v=iexjr1UDQIA
bana mı öyle geldi bilmiyorum da türkçe olmuş bu. önceden featured, search, updatess yazarken şimdi bütün menüler falan türkçe. yanlışım varsa düzeltin lütfen.
leopard kullanıcılarını üzmüş uygulamadır.

yalnız snow leopard ve lion kullanıcıları faydalanabiliyor.
25 milyarıncı indirilen uygulamanın where's my water free olduğu internet uygulama marketidir. 10.000 doları çinli'ye verecek apple, orası da güzel.
yüklenen uygulamaların hepsinin apple kontrolunden geçtiği yer.
ürün yorumlarının çoğu türk kullanıcılara ait falan değildir. türkiye'deki kullanıcılarına sadece türkler tarafından yapılan yorumları gösterir.

app store'daki ingilizce yazan yorumlar bile o yorumları yabancıların okuduğunu sanan türkler tarafından yapılmaktadır.
beleş app'lerle sevindirendir.
urun yorumlarinin buyuk cogunlugu turk kullanicilara ait. ya bu uygulamayi en cok biz kullaniyoruz ya da sadece biz yorum yapiyoruz.