bugün

hangi üniversite,hangi semt,kim bu motorlar,biz niye bilmiyoz?? sorusunu sormak ihtiyacı doğurur.
mantık hatasına sahip öğrencidir. bir insan kendi evinde sevişip, tüm apartmanı kerhaneye çevirebiliyorsa helal olsun. büyük müteşebbis denir ona, orospu çocuğu değil.
keşke bizim apartmanda da olsa böyle bir öğrenci...

eve giren çıkanların etinden, sütünden, yününden biz de yararlanırdık...

--spoiler--
tamam hanım geliyorum kızma...
--spoiler--
bizim oralarda; helal lan götürüyor malı, denen öğrencidir. eyy gidi gençliğim eyyyy.*
orospu çocuğu değil de kıskanılan öğrencidir.
OGRENCILIK HAYATINDA LOSER OLAN KISININ SOYLEMIDIR.ICTEN ICE OZENME GIZLIDIR.
düzenli sex yaşantısı olmayan her gün farklı kızlar düşürüp evine götüren bu yüzden çevrediklerin nefretini kazanmış öğrencidir. kiraladığı dairede bu pis iğrenç fuğuş yaşantısını sürdürmekten hiç rahatsız olmaz ama kendi memleketinde, dairesinde bu tip bir olay olsa ilk rahatsız olacak olan empati kurmaktan yoksun ezik öğrenci sürüsüdür.
kendi bulamadığı için öğrenciyi kıskanan apartman sakini söylemidir.
şikayet ettiği kişiyi gördüğü zaman; maşallah gardaşım yakı10 hanny yalakalığını yapmaktan kendini alamaz.
motorize ekipler amirliği bürosu'da denmektedir.
bu öğrenciye bok atalım da nasıl olursa olsun mantığını öğrenciykende anlayamazdım bu yaşıma geldim hala bir anlam veremiyorum. tamamen saçmalık.
sözlükte ahlak zabıtaları olduğunun beyanıdır. * *
ruhen oruspu çocuğu(annesini karıştırmadım, ruhen dedim, dikkat)) olabilir ve kıskananı çoktur. eğer aynı şehirde veya farklı şehirde üniversiteye gidiyor ve arkadaşı ve akrabası iseniz; sizi onla görenlerin vaybe bu da zina yapanlardan diyenler vardır. siz yapmasanız bile zina, onla haşır neşir iseniz sizde damga yemişsinizdir ve belki size o siteden, mahalleden kız vermeyeceklerdir belki. çok mu abarttım swh, ama gerçek payı barındıran bir önerge bence.

kıskanılmaması gereken bir olaydır ama yapmak isteyipte götüremeyenlere oturur. kondom kullanması gereken gençtir. çünkü ilişki arttıkça aids bulaşma ihtimali artar ama böyle gençler pek umursamaktadır, nasıl olsa üniversiteden götürüyorum ve onlarda fazla erkekle yatmıyor diyordur ama risk mevcuttur. bu arada eski sevgilisi vermeyince terk ettiği için başkasına bakireliğini bozduran kız duydum. ne salaklar var rabbim, kendileri bilir tabi...

bu arada şu duyduğum veya düşündüğüm deneyeimlere gelince, pudralı kondomlar iyi değil. ok in bir tane var ve iyi değil. tutuyor penis i ve kaygan değil, zevk vermiyor fazla. kaydırıcısı iyi olmalı. pudra çok olunca af edersiniz bok gibi olur ve doğal olarak kondom kullanmak istemezsiniz. bunu da allah rızası için diyeyim dedim. bu bilgiyi kötü kullanım , kişiyi bağlar..

evden atılma ihtimali yüksek kişidir. birde bunun bayanlar versiyonu vardır. onlar hiç sevilmezler bence toplum tarafından..

arkadaşlar tabiki zina hoş değildir. zina yapanı anlatırken özendirdim düşünülmesin. gençken zina aypmayanın ödülü mahşerde peygamberimizin yanında gölgelenmektir. bunu da iyice belirteyimde. zina temiz toplum oluşması için gereklidir. şehvet itici bir kuvvettir iki cins içinde işte zina cezası bunu engeller.
bizi de gör piç denilmesi ister istemez kaçınılmazdır.*
işletme bölümünde okuyan öğrencidir.
ömür boyu abaza gezip üniversitede açılan öğrencidir.
bizim üst katta yaşayan selçuk üniversitesi 2. sınıf fıstıklardır. 5 kişiler,
eve girip çıkan kişi sayısı 15 *
kapıyı açmaya o sütun gibi bacaklarını gösteren kısacık şortlarla, bodylerle çıkıyorlar,
ben bi üst kata gidip bi süt isteyim bakiiiim