bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
sözlüğe yeni gelmiş yazar. umarım sözlüğümüzü sevmiştir, sözlük olarak onu sevdik.
gerçekten iyi niyetli olmasının yanında çocuksu ürkekliği ile şaşırtan yazar. kıskanılası bir okulda okuması cabasıdır.
acik sozlu yazar.
(bkz: storax)
(bkz: storax bu senin antin lan)
(bkz: anti ne demek)
bir entrymden sonra bana, resmen sicmissin diye ozel mesaj atan samimi insan. allahtan konpilekslerinden arinmis bir insanim. ustunde durmadim. *
bir türlü okuduğum bölüme inandıramadığım yazar. kendisini acil serviste bekliyor olacağım. *
potansiyel bir ilac adı gibi duruyor.
(bkz: snorlax)
(bkz: serbest çağrışım)
(#18726495)
(#18728947) açık sözlülüğüyle yarmıştır.
storax inat gelmiştir. hoş gelmiştirswh
(#18821542) iç açıtmış yazar. daha yaratıcı nick bulması dileğiyle.
socrates çi. nickini değiştirmek isteyen fakat beceremeyen yazar. iyi yerlerde tanıdıkları da yok. yazık yazar.
#18885124 çok güldüren yazardır.
burger king'de adamı kepaze eden yazar.
vallaha utandım Triple Whopper sipariş ettiğini duyunca, junior yiycek derken 3'lü götürdü ya la.
kasiyer kızın bıyıkaltı* gülüşünü kendisi görmedi tabi.
daha da senle burgera gitmem arkadaş.
Şeker gibi ve çok sıcak kanlı birisi. diger yazarlara göre belli bi duruşu var.
çocukluğu tsubasa ozora izleyerek geçmiş bir arkadaşımız.
forum bornova'da ben 2,5 saat giyim alışveriş adı altında işkenceye maruz bırakmış yazar.
yeter lan yeter, o bopyuna o elbise olmuyor işte, giy çıkar giy çıkar onu mu alsam bunu mu alsam bi bana sorar bi diğer kokoş kadınlara sorar, elemanı da bezdirdi, bişey değil inadına oturacak yer olmayan mekanlar mı seçiyor nedir ayaklarıma kara sular indi ayakta bekleye bekleye.
daha da senle alışverişe çıkmam kadın, al kredi kartını ne halt yersen ye, beni yemek faslında çağır ben aşağıda ps3 oynucam.

neymişsin sen lan.
kritzki ile birbirimize yazdığımız nick altı entryler tamamen hayal ürünüdür, gercekle bir alakası yoktur; zira tanışmıyoruz.
gereksiz kişilere gereksiz kamuoyu açıklamaları yapan yazar.
magazinlerden zor kaçıyoruz, bi de size mi yakalanacağız aaa...
sözlük yazarlarının kapak fotoğrafları başlığındaki çarpıcı entryleriyle dikkatimi çekmiş yazar.

özellikle (#23091639) şahaneymiş.