bugün 1193 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

antiemetik ilaclar

 1. 0 0
  Kusmanın önlenmesi veya tedavisi için kullanılan ilâçtır. Antikolinerjikler (skopolamin), antihistaminikler (difenhidramin, dimenhidrinat, hidroksizin, siklizin, buklizin, meklizin, sinarizin ve prometazin), nöroleptikler (proklorperazin, trifluoperazin, perfenazin, klorpromazin, asepromazin ve promazin), antiserotonerjik (ondanseron hidroklorür, granisetron hidroklorür, tropisetron ve dolasetron), antiemetik ve prokinetik (metoklopramit ve sisaprit), antidopaminerjik (domperidon), trimetobenzamit, glukokortikoitler (deksametazon ve metilprednizolon), dronabinol ve nabilon antiemetik olarak kullanılan ilâçlardandır.
  #1286884
 2. 0 0
  kusma sinir merkezlerini etkileyen ilaçlardır.
  (bkz: emedur)
  #2242624
antiemetik ilaclar ile alakalı başlıklar