bugün

Kilo yapar ve yine de hiçbir çözüme ulaştırma garantisi yoktur. Çaresiz değilseniz ve büyük oranda ilaç tedavisi gerektiren bir rahatsızlığınız yoksa dünyada birçok kişinin tecrübe edip olumlu sonuç aldığı bir durumla karşı karşıya değilseniz içmeyin içirmeyin. Mesela depresyonda kantaron çayı için geçin, daha güvenli atlatırsınız. Eğer benim gibi misophoniadan muzdaripseniz psikiyatrın kapısından dahi geçmeyin, okb deyip kafalarına göre bastıkları ilaçlardan çok şanslı değilseniz en ufak olumlu sonuç alma ihtimaliniz neredeyse yoktur.
Aspirinin bile etkisi var bunların bonibon kadar etkisi yok. .
Edit : bende yok şimdi biri okur içer komalık olur bişey yapmıyor diye kimsenin günahına girmeyelim. .
Veriyim mi bi Prozac.
Dönem dönem kullandığım ilaç. Doktor tavsiyesiyle yeniden kullacağım gibi.
depresyona girenlerin doktor tavsiyesi ile kullandıkları bir takım ilaçlardır.

harici olarak kilo almak için de kullanılır.
Yıllardır bana eşlik eden dostlarım.
türkiyede yaşayıp da ihtiyaç duymayanın algısına gerçekten şaşıyorum.
Düzenli, sabırlı, titiz, uzun süreli kullanımda beyin kimyasallarını etkili biçimde düzenleyen ilaç çeşidi. 2 hafta kullanıp " bir şey değişmedi " diye bırakmak zararınıza olacaktır.
insanı zombileştiren, mankurtlaştıran şeyler.

Hekim olarak güvenilen kişiler aracılığıyla insanların mankurtlaştırılması ne kadar acı..
Kullanmak isteyenlere, can atanlara, havalı gözükmek isteyenler yapmayın.Bu meretin modern uyuşturucudan farkı yoktur.Derdiniz neyse ilaçla değil, kendinizle çözmeye bakın.
Sevgili sevdiceğimin eski sevgili sevdiceğim olduğu dönem kafam biraz uçmuştu. Başka birkaç bir şey de olunca psikiyatri yolunu tutmuştum. Anksiyete, gelecek kaygısı, depresyona girme yoluna birkaç adım kalmış filan dedi. Ve her gelene verdiği antidepresanı verdi.
Ayrılmıştık ama hem kötü bitmediği için hem de içinde bulunduğum kötü durumdan ötürü yanımda oluyordu. Ki hala konuşuyoruz. Neyse. Psikiyatri aşamalarından haberi vardı ve ilaçların sadece uyuşturmak için var olduğuna inananlardandı. Ki ben de çok ilaçlık değildim. Bence. Benimkinin kafa benden daha kötü gidik olduğu için ve kesinlikle hastaneye gitmeyi kabul etmediğini için benim ilacımı aldı. içti. uyuştu. Bazen ikişer. Bazen üçer. O aşamada çok şey yaşadık. Ben hiç ilaç kullanmadan düzeldim. Çünkü kötü olmamın en büyük sebebi oydu. Aman neyse. Diyeceğim aslında, önce olayları kafada halledip en oldurulamayan aşamada antidepresana başvurulması gerektiğiydi. Ama yine içinde onun olduğu bir şeyi anlatmadan geçemedim.
Hayırlı psikolojiler.
hep alıp alıp bıraktığımdır. bu sefer çözümü olana kadar devam bıktım böyle yaşamaktan. ama kafama takılıyor antidepresan veriyorlar yan etkileri bende olan şeyler e zaten bunlar kaçınmak için alıyorum ilacı.çivi çiviyi söker mantığı mı yoksa hala çok mu düşünüyorum.
Yan etkileri görüldükten sonra etkilerine lanet okutan. Sevilen insanlar kullanınca kullanmayanı üzer.
başlamadan saçma bulduğum şu an hayat damarım olan ilaç. iyi ki varsın efexor.
bir antipsikotik değildir.
Yine içtim seni aq illeti. Sebep olanlara küfür etmekten bıktım. Allah'a havale ediyorum.
Hepsinin yalan dolan olduğunu düşündüğüm, yarardan çok zarar veren, uzun vadede beyin hasarına veya bağımlılığa neden olan, insanları aptallaştıran ilacımsı. ilaç dediğin tedavi eder bu sadece sorunun üstünü örtüyor. Hiç kullanmadım inşallah da kullanmam.
Paksil...beyni paklar siler.
Paxil sulpir lithuril üçlüsü beyni siker atar. Hiçbirşeyi takmazsın.
Duygularini hapla degistirebileceklerine inanan insanlarin ictgi gereksiz hap.
psikolog yetkili olmadığı için, reçetesini mutlaka psikiyatristin yazması gerek ilaç türü.
Hiç içmemiştim dün akşam bi tek attım çok iyi abi.
Ergenlik döneminde popülerite kaynağı olarak kullanılan ürün.
(bkz: antidepresan/#37639355)

sonuna kadar katılmaktayım. her antidepresan için diyemem ama birçoğunun sıkıntılı yan etkileri var.

-cinsel isteksizlik ve geç boşalma
-boğaz şişkinliği
-çok uyuma yada çok az uyuma
-isteksizlik
-hayattan tad alamama
-idrar ve hatta kusmukta iğrenç bir artı koku (kesinlikle ilacın etkisiyle daha iğrenç bir hal alıyor)

bu yüzden de major depresyonda bile bir noktaya kadar kullanılması gerek diye düşünüyorum. şahsen ben 2 ay kadar kullandım ve en sonunda birçok ilacımı bıraktım çünkü beni major depresyon nöbetlerine sokan asıl şeyin bu ilaçlar olduğunu farketmeye başladım. şuan sadece kafayı dinlendiren ve çok ağır olmayan 2 tanesini kullanıyorum.

zaten psikiyatriye gittiğiniz zaman direk kafadan bi lustral 50 mg veriyor. her sıkıntı için kullanılacak bir meret değil bu.

eğer bir sıkıntınız varsa ve antidepresan kullanmadan üstesinden gelebileceğinizi düşünüyorsanız o yolu deneyin. çünkü zamanla bünye alışıyor ve kullanımı bıraktığınızda nöbetlerde müthiş bir artış gözüküyor. ben şu sıralar major depresif nöbetlerden biraz olsun arındım ancak özellikle akşam 8 den sonra hemen hemen her gece nöbet tehdidi hissediyorum ve hayatın çekilmez bir noktasında olduğumu düşünüyorum. ilaçlarımı kullanırken bu durum genelde 15 veya 20 günde bir oluyordu. şimdi ise her akşam neredeyse. fakat yavaş yavaş azalmaya başladı çünkü 10 günden fazla bir süredir sadece 2 tanesini kullanıyorum.

bu arada; o antidepresan gülüşü denen şey her ilacın bir etkisi değil. özellikle de benim kullandıklarım daha çok karamsarlık veren ve ortada gülünecek birşey bulamama gibi birşey hissettiren cinstendi.

sonuç olarak, mümkünse uzak durun ve bünyenizi alıştırmayın.
bu ilaçlar kişiye özeldir ve mahreminizdir. sadece psikiyatrinize bahsedebilirsiniz. elma şekeri sendromundan kurtulun.
güncel Önemli Başlıklar