bugün

Çeşitli sendromlara yol açabilir.
"hobareeeey" etkisi yaratır.
Ebenizinkini tersten görmeye sebebiyet verir.
gerçekleştirdiğim eylemdir. antidepresanlar bir çeşit zincirdir. bu yüzden birey kontrolünü farketmeli ve yapay bir hisse ihtiyacı olmadığını anlayabilmeli
Ağlama krizleri yaşamamıza sebep olur. ..
Baş dönmesi, mide bulantısı, sinirlilik hali, ağlama krizi, yoğun baş ağrısı, kabus görme ve ilaç yoksunluğu gibi inanılmaz boktan etkileri olan hareket. Bunu asla yapmayın. Yukarıdakilerin hepsi hemen hemen aynı günde yaşanıyor.
iki ay kadar önce ilacım bitti. Yazdırmaya vaktim olmadı birkaç gün. Üç gün içmedim. Ölüyordum az kalsın. 4. Gün koşa koşa gidip yazdırdım.
bir kaç gün önce yaptığım eylem. sıkıntısını göremedim.
psikiyatristin dediğinden milim şaşmamak gerek, bu haplar şekerleme değil!
Birden gelen baş dönmeleri, mide bulantıları, insanların hızlanması, kalbinin atışını kulaklarda hissetme... ve tedavinin 3-5 ay geriye atması. Tecrübeyle sabitlendi. Birden bırakmayın, bırakmak istediğinizde doktorunuza danışıp başladığınız gibi yavaş yavaş bırakın. Aksi taktirde +1 antidepresanınız hayırlı olsun.
antidepresanlarin çalışma prensibi beyindeki serotonini uyarmak ve daha fazla salgılanmasıni sağlamaktır bunu birden kestiginizde bünyenizin siniri bozulur. yapmayın. doz azaltarak kesin.
(bkz: vertigo)
ani baş dönmeleri ve aşırı mide bulantısı kimi antidepresanları bıraktıktan 2 gün sonra etkisini gösteriri kimi 10 gün misal efexor venegis 2 günde etki ederken cipralex 10 gün sonra gösterir
Götü başi kaybetmenize yol açacaktir.
Kullanmak yeteri kadar aptallık değilmiş gibi bir de aniden bırakırsan direk kendi ipini çekmiş olursun.
Kullanım süresine, dozuna ve bünyeye göre bazen çok tehlikeli olmayabilir. Ama öğretmenliği bırakıp torbacı olan dizi karakterinin bir sözü var. Dangerli filan. Onu antidepresan için söylüyor işte. Antirepsanı aniden bırakmak çok tehlikeli değil antidepresan hep tehlikeli.
amı götü dağıtmanıza sebep olur yapmayın.
tehlikeli bir davranış olup, mala bağlamanıza neden olabilir. durup dururken ağlama, kaygı stres vs. azaltarak bırakın. birden kesmek kolay değildir.
adam psikoloğa gitmeyin bi boktan anlamıyorlar diyor. sen yıllarca oku eğitim al tez yaz. klavye başında oturmaktan apış arası kokmuş işsiz, psikolog bir boktan anlamıyor desin olacak iş değil amk.
Hayatı düzene koyma işlevinizi engelleyecek hata.
Salak salak işlere imza atmanıza neden olacak eylem.
Stres kaynaklı uyku bozukluğuyla çıktığınız bu yola daha mal bir şekilde devam edersiniz.
Ya hiç başlamamak lazım ya bırakırken doktoru dinlemek lazım.
Balon eylem olduğuna katılıyorum. Bir halt olmuyor.

Ben concerta 54 ü birden bıraktım, alkolle çok efsane gidiyordu şerefsiz.
ben yaptım bi bok olmadı, hadi evde yalnızken deneyin.
Sakın denemeyin !
Psikolojik rahatsızlığın türüne göre çok farklı sonuçlar doğurabilir. Mesela bazı rahatsızlıkların özellikle OKB gibi, ilaçsız tedavisi mümkün değildir.
güncel Önemli Başlıklar