bugün

var sanırım böyle bir şey reisler. yoksa herkes boşuna boşuna kendini afişe etmezdi böyle. bakın şimdi hayatım boyunca anti-depressan kullanmadım. kullanmışsam da genelde bana annem ya da arkadaşlarım ağzıma verdikleri için o dalgayı, ben bakmam ismine cismine, huyuna suyuna, boyuna posuna. neyse ama kullanmadığımı düşünüyorum.

sonra işte orada burada anti-depresan isimleri ilem ilgili başlıklar açılıyor. twitterlarda, msn iletilerinde arkadaşlarım ''apranax, cipralex mükemmel bir şeymiş yahu bir içtim havada uçuyorum sanki'' diye cümleler kuruyorlar. herhalde garizmatik bir şey bu reis.

geçenlerde ben de ocakta aynı şeyi bizim reise söyledim. bizim reisin başı ağrıyormuş, garibim kafa ata ata bir hal olmuş neyse dedim ben de ''reis bir apranax, cipralex, sitalopram, sertralin, paroksetin, fluoksetin, nortriptilin, klomipramin, imipramin bunun çözümüdür'' demez olaydım amk. küfür ettiğimi sanıp 2 günlük zift gibi dem içme özgürlüğümü elimden aldı.

edit: hay amk zeykurda hiç bir entryim eksilenmezdi. bu ne lan? espriden, geyikten de anlamıyorusunuz. gene eksilemiş götverenler auuhaha.
(bkz: pasiflora)
(bkz: lustral)
ya nesi karizmatik olacak? ne olduğunu ismini değil kullanan bilir. hayatını sikerler adamın depresanlar da, antidepresanlar da.
(bkz: seralin) *
(bkz: Tofranil)
(bkz: Loroksil)
(bkz: Tolvon)
(bkz: Prozac)
(bkz: Repedra)
(bkz: Desyrel)
(bkz: Survector)
(bkz: Faverin) *
(bkz: güzel kızların sorunlu olması)
kendisine psikopat yakıştırması yapıldığında gururlanan kişinin karizması kadardır.
kendine piç sıfatıyla hitap edilmesinden hoşlanmak gibidir.
(bkz: xanax)
(bkz: atarax) *
kendisini çok bilgiliymiş gibi göstererek, ilgi çekme çabasında olan ve sırf yazmış olmak için yazan tiplerin kendi egolarını tatmin etme durumudur.
geçmiş zamanda kalan karizmadır, zira günümüzde yazılan ilaçların yaklaşık yüzde 40 ını bu tür ilaçlar oluşturmaktadır.
emin adımlarla ilerliyoruz azizim.
Apranax bir anti-depresan değil, non-steroid anti-enflamatuar grup ilacıdır. Başlıkla ilgili de şunu diyorum ki karizma böyle kazanılıyor olsaydı doktorların hepsinin don juan olması lazımdı. *
(bkz: paxera) Bu ilacı kullanıyorum şimdi karizmatik mi oldum?*
güncel Önemli Başlıklar