bugün 502 başlık
kapat

anti morganize isler grubu açan liseli ergenler

1. 13 7
    yağmur sarıgül hakkında yazdığım "neden kendisine kız ismi koydukları merak edilen bayan, pardon beydir. bir de soyadı da acayip. böyle güllü dallı. çıkıp ben gay değilim diye açıklama yapmalı." entrysini çete gibi toplaşıp ihbar ettirerekten uludağ sözlük moderasyonuna 11.11.2010 tarihinde sildirten liseli ergenlerdir. oluşturdukları grubun farkına yeni vardım. bana karşı onbinlerce kişiyle saldırıya geçmeleri bu görüşümü değiştirmeyecektir.

hatta bunların içindeki YağmuRock Doğa isimli kişinin yapmış olduğu "ulleynnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn kim o şerefsiin kim o azına sıçtığımm kiimm hangi mal hangi öküzzzzzzz lleynnnnnn öldürürümmmmmmmmmmmmmm keserim biçerim piskopat yaptınız beniiii kim yazıo bunlarııı" yorumu üzerine yasal hakkımı cumhuriyet savcılığınında arayacağımdır.

şaka len. ne uğraşacağım. yağmur ismini değiştirsin ben de bu işten vazgeçeyim. *
  2. 5 3
    morganize işlerin karmasının neden bu kadar düşük olduğunu hala anlamazken bu tip bebe yöntemler tamamen sürü psikolojisiyle alakalıdır. tekrar tekrar söylemekte yarar var. bu sözlüğün en iyi başlık acanı her türlü morganize işlerdir. kendine bile muhalif düşüncelerini söyleyemeyen tırsak insan evlatlarına en güzel cevap morganize işler başlıklarıdır.

abi saygılar..
  3. 2 2
    morganize isler'i tanısalar çok severler. morganize isler, bağımsız entelektüel ve aktivist olmakla kalmayıp, ünü sözlük sınırlarını aşmış bir yazardır.
  4. 2 2
    sözlüğün en iyi başlıklarını açanlardan olan bu kişi hakkında yapılan şu hareket hoş değildir. tanısalardı severlerdi. gülmekten ölürlerdi.
  5. 1 1
    morganize isler gibi bir üstadı karşılarına alarak yanlış yapmış olan ergenlerdir.
anti morganize isler grubu açan liseli ergenler ile alakalı başlıklar