bugün

being john malkovich ve eternal sunshine of the spotless mind'ın yazarı charlie kaufman'ın yazdığı duke johnson'ın yönettiği stop-motion. aynı zamanda sevemedim kara gözlümdür.

--spoiler--

öncelikle ufak bir kin kusmak istiyorum. o bir tane, o yaratması gereken etkiyi bile yaratamamış bir tane sahne için bize bir buçuk saat o iğrenç çizgilerle bütün karakterleri "gözlüklü mü lan o" diye düşündürmeye utanmıyor musunuz ya. kaldı ki ne yaratmak istediği etkiyi ne de başka bir şeyi yaratabildi. ne bir bulantı, ne bir bunalım gördüm. öyle başladı bitti. hadi son kırk beş dakika yine daha iyiydi de ilk kırk beş dakika tam bir mehti. bütün beklentilerim havada kaldı. hüzünlüyüm.

--spoiler--
Zaten burda olan sadece kullanıcı adı degistiren yazardır.
kızdır kız , gastronomi ve mutfak sanatları okur hatta.
haşhaşlı böğrek yapsa da yesek..
Çoküsel olan nickini terketmiş yazar. Umarım yeni nickiyle daha mutlu olur.
Btw aylaaar önce bi' börek çörek tarifi falan verecekti de yapabileceğime inanmadı.gb
Tatliş bir yazardır. Taman biliyorum tatliş kelimesi itici geliyor ama cidden tatliş.p

iyi yazmaları olsun.
tırnak yeme olayı doğru olan yazardır.
okulu bitmiş yaşadığı yere dönmek için gün sayan yazar.

evet kendi nickaltımı upladım. çünkü canım sıkılıyor.
Bir yazardır.
Kendisine önündeki yolda başarılar dilerim. Umarım işsiz kalır.
https://youtu.be/_KAyQHXfWaI

Bir ankarali olarak kendime bu sarkiyi armagan ediyor. Kendi nickaltimi uplayarak ezik olmaya karar veriyorum.
Bes gunluk ölümünden sonra kendi evlilik teklifini benim ustume yuklemis olan yazar. (bkz: route 66)

O artilar evet tek tasi kabul ediyorum demek icindi.
değisiktir. evet.
Tam bir ponçik kendisi. Bir pogaca yap da yiyelim kiz. Zeytinli olsun benimkilrler.
Patron dedik bukemeyecegin eli opeceksin dedik. Oluyor mu simdi bole inkar etmeler.

(bkz: route 66)
Ayberk diye biriyle sevgili olacagima cinsiyet degistiririm.

Ismi ayberk diye demiyorum ustune alinma god is a dj.
(bkz: coksaapma)
Hakkin da tahminler yapilan yazar.
görsel

Yine hamarat olan yazar. Lanet.
görsel

Uzun zaman sonra sabahin sekizin de kalkacak olan ve buna asla hazir olmayan yazardir.

Mutsuz yazar.
muhabbeti çok hoş ve samimi ve candan olan arkadaşımdır.
ama o sarmalar bi harika dostummmm.
Caylikligi yemis olan yazar. Sadece egleniyordum oysa ki. O kadar sacma sapan baslik varken tek basliktan caylaklik yemek de neyse coksaapmiyorum.
görsel

Caylakliginin bitmesi serefine bugun yine döktüren yazar.
neden yaptın bunu şimdi zalımın kızı...
Goz hakki diyen arkadaslari calistigim yerin pastanesine beklerim. Buyursunlar yesinler.
bir pastahane çalışanı.

hayırlı işler olsun.