bugün

yaşlandıktan sonra emekli maaşı varsa çekinmeden yapılabilecek eylem.

zaten aylığı var, huzur evi ona gül gibi bakacaktır kimsenin kuşkusu olmasın.

yaşlı bir kadına bakmak için gençliğinizi harcamayın. hayat çok kısa...
orospu cocuklugudur.net
kendini komik sanıp piçlik yapmaktır.
Bir gün kazara başına bir kaza gelip de allah korusun engelli olduğunda arkandan ilk ağlayacak kişi olan , seni sırtında taşıyacak kişi olan anneye reva görülen muameledir.
Vicdan güzel bir duygudur , tavsiye ederim.
Nankör, hayirsiz , vefasiz evlat beyanidir, anneniz size soyle bakti yemedi yedirdi icmedi icirdi diye devam etmiycem insan birak anneyi kimsesiz bir insana bile yuvasinda yer verebilmeli kucak acabilmeli ama nerdeee.
Nankörlük çıtamızı yükselten durumdur. Annesiyle el bebek gül bebek olmayan ben bile ölüm kalım durumu olmadığı sürece son nefesine kadar dizlerinin dibinde olacağım. O beni 9 ay sırtında 9 ay kucağında taşımış kadındır sırtımda taşısam ancak öderim hakkını.
Ciddi ciddi entry giren yazarları görünce bu dünyaya olan umudum iyice bitiyor.

Troll icraatı.
Yıllar sonra kendi çocukları tarafından huzur evine atılacak düşüncesiz insanların yapacağıdır.
Bunlar bir de ana babasına bakmaktan aciz olup evde kedi köpek beslerler.
Yıllarca kendilerine özenle bakılmamış gibi, evde onları fazlalık olarak görüp o hayvanların kumlarıyla tüyleriyle uğraşır dururlar.
Bilmiyorum. Ben anne olsam yaşlandıktan sonra kızımın oğlumun yanında yaşamaktansa huzurevinde yaşamayı isterim.
Nankörlük.
Yeri gelirse kucağımda bile taşır, ellerimle beslerim. Huzur evine bırakmayı geçtim atmak kelimesi nedir? Seni büyütmüş yetiştirmiş adam etmis. Ne cefani çekmiş. Sütünden utanmalı insan.