bugün

annem zamanında o hataya düşmüştü gençlik döneminde hem de. ne saflık düşünebiliyor musunuz? ne aymazlık? şükür ki saçmalığı bir kenara bırakmasını bildi.
anneyi karıştırma.
başörtülü veya başörtüsüz her birisi cennetlik olan ve haklarını asla ödeyemeyeceğimiz insanlardır. arada istisnalar var çocuğunu ölüme terk eden veya terk edip bırakıp giden onlara zaten anne değil insan bile diyemiyoruz. onlar ayrı..
sıra annelere geldi sanırım.kimileri sınır tanımıyor.
Annelerinizi buraya malzeme yapmayınız.
Çok şükür felan gibi kelimelerin ne kadar doğru olduğunu düşündüm bir an. Benim annemde kapalı. Dinimiz siyasi görüşümüz uymuyor. Düşüncelerimiz de birbirine benzemiyor genelde. Ama anne o. Bisey diyemem. Onun karşısında boynum kıldan ince.
Evet benim annem. Bununla utanmıyorum.
Bi milletin anası bacısı kalmıştı karışmadığınız.
görsel
Hayır kimin anası size dert oldu da bu başlığı açma gereği duydunuz. Ayrıca başörtülüleri de tek bir görüşle addetmeniz de ayrı bir gariplik.
Olsanız da bir şey kaybetmeyeceğiniz yazarlar listesidir.
aileler başımızın tacı olup biz yazılanı bilir, yazılanı söyleriz.
(bkz: ifşa)
(bkz: mimlemek)
(bkz: iyice foruma döndü buralar)
garipsemiş yazarlardır.

olm bu nasıl başlık amk. neyse.. kültürümüzde olmayan türban saçmalığı yerine başörtüsü başımızın, analarımızın başının üstündedir...
şaşıracaksınız ama bu gruba ben de dahilim. muhtemelen aksini seçme şansı yoktu annemin. kendini de bunun doğru olduğuna inandırmış durumda. belirli bir yaştan sonra insanları değiştirmek zor. annelerimiz candır yine de.
ARalarında olmadığım yazarlardır neyseki.
Neden, evet ama şöyle örtüyor vs denmiş. Örtüyorsa örtüyordur ,kendi tercihi. içselleştirmeye lüzum yok.
olmayanlarla halı saha maçında karşılaşması gereken yazarlardır.

(bkz: boş işlerle uğraşmak)