bugün

bir türke söylenmemesi gereken tehlikeli bir söz.

gerçi bir kız erkeğe söylese o kadar da tehlikeli olmaz ama ilginç bir durum oluşabilir. *
(bkz: milf)
(bkz: stiffler in annesi)
(bkz: baban cok seksi)
(bkz: bsg)
(bkz: tema* vakfı sosyal toplum projeleri)
(bkz: seninki de sekste iyi) çok ayıp ya, bi yanımız "nerde eski zamanlar" diyo ,tükenmişlikten , tüketim hızından gem vuruyo ; diğer yanımız bi kaç harf uzağımızdaki tüm boklukları harfiyen ezbere biliyor sonra da gördükleri kendine yapılınca asabı bozuluyo laf sokuyo..sezen aksu bi konuda daha haklı maalesef (bkz: bir yanımız her duruma müsait)
vur bana, yıprat beni. demenin başka bir yolu.
dürüst kişinin söylediği sözdür,akabinde 'anneni düşünerek 31 çekiyorum'da diyebilir.
kaşınıyorum kaşı beni demenin bir diğer yolu.
"ne diyon lan sen" repliği ile birlikte söyleyen kişiye tekme-tokat ** şeklinde dalınır. kişinin ölmeden önceki son sözleridir.
ölmek için yer begenen, intihara meyilli bir kişinin son sözleri. garantili yöntem, her 10 türk insanından, ciddi bir kısmının emaneti, gidecegi yere teslim etmekten çekinmeyegi, eylem tetikleyici, son söz.

not: annenin kutsallıgını zedelemek hiç bir sözlük kişisine yakısmaz, bu başlıgı açan, sanırım annesinden memnun olmayan bir kişi, mad man deki başrol oyuncusunun ailevi sırrının, annesinin meslegi oldugu aklıma geldi, yine de burda dile getirmekten utandım, bu başlık ayıplı bi başlık.
-lan cevdet baban cok şanslı am.nakoyim.
+niye lan?
-olum annen çok seksi be.
+ne diyon lan sen!
-her kula nasip olmaz olum böyle karıyla yatmak.
+?1?!
(bkz: son sözler)
söyleyene ve söylenene göre değişik tepkiler verilen cümledir.eğer bir kız, kız arkadaşının annesinden bahsediyorsa muhtemelen hoşa gidecek,"ben de anneme çok benziyorum demek ki ben de seksiyim" şeklinde havalara sokabilecek yorumdur. ancak bir erkek, erkek arkadışına söylerse kan çıkabilecek, katil olunabilecek durumdur.
(bknz: vay anasını)
Mütemadiyen döv beni demenin enteresan bir yoludur. Hele ki bunu yakın arkadaşınız diyorsa mütanakız bir durumdur.
türk'e derseniz kavga çıkar, amerikalıya söylerseniz teşekkür eder.
burada doğru olan veya yanlış olan yoktur. her kültür, her sözü ve hareketi farklı algılar.
güncel Önemli Başlıklar