bugün

Bu türün sonu ne zaman gelecek merak ediyorum. Yahu anneni bu kadar seviyorsan bu kadar bağlıysan neden evlendin be adam? Damla ersubaşının kocasının evlilik yıldönümü için yazdığı yazı. Kriz geçirmelik...
görsel
eşine kutlama yazısı bahanesiyle uzun uzun annesini övmüş.
yırtma kızım kıçını asla annemin yerini alamazsın yazmış, gecelerini koynunda geçirdiği kadına...

ananızı bu kadar çok seviyorsanız evlenmeyin beyler...güzelim hatunları zai etmeyin...gidin ananızla yaşayın amk...
Kutluyorum seni kardeşim olması gerekeni yazmış helal olsun mustafacankeser kardesim.
Çünkü bir erkek evlat annesinin gözünde en yakışıklı en karizmatiktir.annesi onu kızlarından daha çok sever ama gizli gizli...
Anne hiçbir zaman evladından geçmez çok nadir istisnalar var.ama kadın geçer hergun haberlere bakın boşanma aldatma cinayet başkasıyla kaçma.
Benim annem beni çok severdi...
Bende en çok onu severdim ve seviyorum mekanı cennet olsun...
Yurdum kezbanını delirtir.

Ne karı olabilirsiniz siz ne ana.

Anneliğin önemini kavrayamamış kadın cinsiyetine sahip olduğunun tek kanıtı amı olan insanımsılar kendilerini bir bok sanmasınlar.
Evlendiği adamın, annesinden daha önce gelme hırsı olan ablaların ağlama duvarı önünde toplanmalarına sebep olmuş olan yazı.
Buyurun benim, soruları alayım?
Lan erk*kler siz kafayı mı yediniz? Annenizi seveceksiniz tabii ki ama dümdüz otururken, iltifat etmeye çalışırken ananızı niye övüyorsunuz, sizin eşinizle yıldönümüz ananızla konunun ne alakası var deliler? Sizle evlenecek salak kadına acıdım.
yazılan yazı anne sevgisiyle alakasız...kadını aşağılayan ve küçük gören sikko bir yazıdır...o zaman evlenmeseydin o kadınla derler adama...git ananla yaşlan...daha fazla yazarsam suç işleyeceğim bu sebeple susuyorum...
Gerçek birer ana malıdır hepsi. Ulan ananı ve seni ilgilendiren bir yıldönümünde yazsaydın bunları anana.
Karının keyfini neden kaçırıyorsun? Ayrıca gösterişe ne gerek var, anan bilmiyor mu?
Boşa kızım bunu, gönder anasına gitsin.

Avratsız kalasıca herife bakın hele hahaha.
Erkek dediğin tabiki anneci olacak o kadar. Ben o kadar doğurmuş gözümden sakınmış istediği her yemeği herşeyi yapmış (şimdilik yemek istiyor) büyütmüşüm. Dahası karşılıksız sevmişim. Tabiki benim yerim ayrı olacak. büyür de evlenirse eşinin yeri ayrı olacak. Aradaki mesafeyi koruması gerek. Anne ve eş kıyaslanmayacak bir durum. Herkesin yeri ayrı olmalı.
bu erkeklerin anaları daha ortada gelin falan yokken hatta o erkek, çocukken onların beynini " baban bana şöyle zulüm yaptı, böyle zulüm yaptı " diye kendini acındırır. o çocuk da; annem gün görmemiş bari ben onu güzel yaşatayım diye analarının eteklerinin altından çıkmazlar. bu durum o çocuk evlenince de devam eder ve o yuva yıkılır. yani tüm orospuluk çocuklarının kafasını gelecekteki yerini sağlamlaştırmak isteyen o fallik analardadır.
Eşine saygısızlık etmiş. Eşinin yeri ayrı annenin yeri ayrı , onun yerini alman mümkün değil ne demek yani. Sen de onun anasının yerini alamazsın herkesin kendi anası. Ayrıca bu kadın bu adama nasıl bakmış, her neyse.
halk arasında karı kılıklı erkek denilen erkeklerdir. bunlardan ne koca olur nede adamlık önlerine bi kg saman koyun yerler. evet..
Allah korusun öyle erkeklerden. Püh bir kerelik kutlayacağı şeye bile ne yazmış, rezalet. Boşa kız şu damacana taşıyıcısını.
Burda herkes boş atmış.

(bkz: ana gibi yar vatan gibi diyar olmaz) demiş büyüklerimiz. 'Sevdiğim kadın' dediğin kişi seni bırakır gider anne öyle mi?

ne aşklar gördü bu gözler. Murç murç öpüşürlerken senin için ölürüm derlerkeken ayrılan arkadaşlarım oldu. Ve doğal olarak da öyle.

Bir kadın/erkek seversin aşık olursun. Ama genelde bu tür ilişkiler anne-çocuk ilişkisi gibi olmaz. Sevdiğim dediğin bırakıp gider sıkılır boşanır. Ama annede kan bağı vardır. Kromozom bağı vardır. Süt bağı vardır.

Bu yüzden ben mi annen mi diyen bir kadına gözünün içine baka baka annem deyin ey erkekler.

Uçurumda Beni mi kurtarırsın anneni mi diyen bir kadına annemi kurtarırım deyin.

Net.

Aylar sonra gelen edit:(01.05.2020) ne annesi amk. Kadın gibi yar ana gibi kaynana olmaz.
Annesi ve kadını arasında köprü kurmayı başaramayan, masaya yumruğunu indirip, her iki tarafa da aynı mesafede duramayan erkek, mutsuz olmaya mahkumdur.

Kesin bilgi, yayın!
erkeği kızı mı var la cennet annelerin ayakları altındadır.
Bunun Bi çizgisi var o aşılmamalı erkek adam bunu iyi ayarlar gerekir ise ikisine birden rest çeker.
Bu seksist yorumlar sahiden mide bulandırmaya başladı, bir insanın annesini sevmesinden ve ona değer vermesinden daha güzel, daha naif ne olabilir ki ? Bir kıyas yaratma ihtiyacı duyuluyorsa bunun altında aşağılık kompleksi aramak gerekir. Sağlıklı düşünebilen bir birey sevgi yarıştırmaz.

Üstelik her kadın biraz annedir, annesine hürmetle yaklaşan bir erkek eşine/sevgilisine de nasıl yaklaşması gerektiğini bilir.

Simbiyotik bir ilişki varsa şayet sağlıksız olan budur fakat bunun da cinsiyet ayırt edeceğini düşünmüyorum, bilim de düşünmüyor.
kendisini doğurmuş, beslemiş, büyütmüş, acı çekmiş annesi dururken dünkü kıza ne oluyor?
sevmekten kime zarar gelmiş. burada üzerinde durmamız gereken tek detay, tarafları birbirine kırdırmadan sevgi ve saygıyı eşit pay etmek. kişi bunu başarabiliyorsa fazla söze gerek yok bence.
Tmmm annenizin dizinin dibinden ayrılmayın. Sizi bırakıp gidecekler zaten yormayın kadınları erk*kler.
Delikanlı olmadığımı öğrendiğim başlık.

Annemle birbirimizden karşılıklı nefret ederiz. En son telefonla dahi ne zaman konuştuğumuzu bilmem.

Şeytan görsün yüzünü.
annesiyle partneri ayıramayan ensest olduklarını düşündüğüm erkek topluluğu.
güncel Önemli Başlıklar