bugün

görsel
(bkz: Donuz) hemen acil.
annen içinden senin gibi bir pislik çıkacağını nerden bilsin. sürpriz yumurta gibi amın oğlu.
çıkarcı dediğin yerden bi tek seni çıkardığını düşünüyorum.
Aynı zamanda sadisttir. Bizi gördüğü her seferinde keyif sigarası yakar. Evet
gereksiz duyar kasılan başlık.

abi niye böyle başlıkları açan kişilere öfke kusuyorsunuz? adam belki troll, belki ciddi. belki de gerçekten bu konuyla alakalı olumsuz bir şey yaşamış.
evet annelerimiz iyidir hojdur, severiz, bizim üzerimizde çok emekleri vardır falan feşman, ancak her anne öyle değil ki.

çocuklarına hayatı zehir eden anne babalar da var. öyle insanların nefret duyması çok normal. her ebeveyni kendinizinkisi gibi sanıyorsunuz.

adama küfür ettin ne oldu yani? başın göğe mi erdi? anneliğin şanını kurtardın mı bir ulu sözlük yazarı elinden?
Orospu çocuğu beyanı.
(bkz: trollükle orospu çocukluğu arasındaki ince çizgi)
Yöresel Bir anne sözü "nemkör".
Şimdi şöyle bir husus var; Türk milleti akıldan Azade, duygusal bir millettir. Herşeye gereğinden fazla anlam yükler. Anne, elbette sevilir. Buna şüphe yok. Lakin, annelik te babalık ta, kutsal falan değildir. Sadece bir görevdir. Bu görevi layıkıyla yerine getirenler de var, çocuğunu arabanın arkasına bağlayıp sürükleyen, diri diri yakan, bir haftalık bebeğini çöpe atan anneler de. Anne kutsalsa o canavarlar ne? Annelik te babalık ta kutsal falan değil, bir vazifedir. Mantık çerçevesinde konuşacak olursak durum bu.
Senin annen yanlışlıkla bir mucize gerçekleştirip kakasından meydana getirmiş seni. O yüzden böyle bir pisliksin. Yine de onun suçu yok.
(bkz: trollük ile orospu çocukluğu arasındaki ince çizgi) böylece yeni yeni donuzlar da bulabiliyoruz. inşallah boş kaldığı bir anda annen senin telefonunu karıştırır ve konuşurken lafın lafı açtığı gibi Uludağ sözlüğü açar da böyle başlık açtığını görür. Sonra da dayaktan zevk almasına bakarsın.
yeryüzünde öyle versiyonları mevcuttur.
her anne babaya kutsiyet atfetmek saçma ve yersiz sonuçta.
Evet birçok aile kendi yapamadiklarini çocuklarina yaptırmak ister ve empati kurmazlar ancak eğer ailenizin sizi hayatınıza son vermekle tehdid etmeyen bir psikopat değilse ona saygı duymak zorundasiniz.
keşke o sperm yarışını kazanmasaydın dediğim yaratık mı söylüyor bunları ?
işte anne baba sevgisi bu yüzden çok önemlidir. Sevgiyi kesersen sonucu kötü olabiliyor.
bakılmaması gereken yaratıktır. Yaparken bana mı sordun da sana bakayım. Aksine ben ölene kadar sen bana bakmak zorundasın. Ama hayatta her noktada olduğu gibi tabi burada da çıkarcılık var. Oğlum bana şunu alacak oğlum bana bunu alacak derken bile acayip sinirleniyorum oğlun sana bir şey almayacak sen oğluna almak zorundasın. Bir çocuk yapıyorsanız o çocuğun her şeyinden siz sorumlu olursunuz. Çocuk yaptıysan besle büyüt mutlu et para ver sonra da bakımevine mi gidiyorsun nereye gidiyorsan git. Sana kimse zorla çocuk yaptırtmadıysa bunlar geçerli tabi.
Yukarıdakiler trollüğüne yazılan şeyler değilse bir şey demek istemiyorum. Kanım dondu.
Lan ben anne diyince gözlerim doluyor ne kansız yavşak insanlar var. Annem benim.
Nasıl bir annenin evladı acaba?
ota boka karışan sinir bozucu kadındır. evet..
bazilarinin dna kodlamasinda 5 harf eksik.
ş-e-r-e-f.
Anne kutsaldır sen anana nasıl söversin oç.
Hz Peygamber'e sormuşlar

"kendisine en çok iyilik yapmaya layık olan kimdir?"
Hz peygamber
"annendir. Sonra yine annendir. Sonra baban ve sonra da derece derece yakınlarındır." Manasindaki hadisi serifi buyurmustur.
ne istedin de almadı?