bugün

hemen hemen tüm insanların başına geldiği durumdur. çocukluk çağlarında geceleyin kalkar, kapının çalmadan girilmeyeceğini bilmediğin için. pat diye içeri dalarsın. o anki manzara korkunçtur, şok geçirirsin acaba güreş mi yapıyorlar diye aklından geçer. çünkü sevişmenin ne olduğunu bilmiyorsun. baba sorar çocuğum ne istiyorsun babacım çok susamıştım da annemden su isteyecektim.
lan ne gevşek adamlarsınız siz.

(bkz: SUS VE YALAMAYA DEVAM ET)
(bkz: GEVŞEK)
Ömür boyu unutulmaz.
(bkz: görmezden gelinmesi gereken olaylar)
nasıl dünyaya geldiğini öğrenirsin.
Ay allah korusun

Çocukken banyoya gittiklerini duyuyorum diye evdeki uyku haplarını içip yatmış bi çocuğum ben.

Büyük travma olurdu.
tahminimce insanı tek basamaklı yaşlarında ayrı eve çıkmaya yönlendirebilecek bir şey varsa o da budur. ha başıma gelmedi yoksa tavrımı ortaya koyar 'boyunuz kadar çocuğunuz var hiç mi utanmıyorsunuz' falan derdim herhalde. *
Doğal ya da etik bir şey değil ama kazara falan denk gelsem hoşuma giderdi. Ya düşünsenize, annenizle babanız... Dünyaya gelmenize vesile olmuş iki insan. Evlilerde ayrıca. Sevişmelerinde ne sakınca var ki? Bence çok güzel bir durum.

Ayrıca yaşınız ilerledikçe anndniz babanız da yaşlanıyor olacak. Ne mutlu size ki bitmek tükenmeyen bir aşkın sonucusunuz.
(bkz: eğitim ailede başlar)
görsel
Cünselliğin tabu olduğu toplumumuzda çocukta travma yaratabilir.

Bakınca sıradan bir olay.
ah keşkem. kendimi bildim bileli kavga ettiler. çok isterdim birbirlerini sevdiklerine şahit olmayı.öyle bile olsa.
"siz ama ben şey leylekler nasıl ben şimdi" gibi kelimelerin ağzınızdan dökülmesine sebebiyet verecek olay.
iiii iğrenç.
ben küçükken köyde amcamla yengemi yakalamıştım. tarlada balya samanlarının arasında yuvarlanarak sevişiyorlardı.
yeşilçam filmlerini aratmaz.
anne ve babanın gevşek olduğuna dalalettir! bu nasıl bir rahatlık ki evin içi pattaya gibi olmuş * (bkz: bang house)
acayip can sıkan durumdur.
Hayata küsme sebebidir.
evliyse sorun yoktur bence.
Sevişen anne baba mutludur. Kavga etmekten iyidir. Sevişsinler.