bugün

josef k nın gelişmeler bölümünden az önce tüm sözlüğe duyurduğu ve yönetimin bundan sonra kendisine daha hassas yaklaşacağını ifade ettiği sözlük formatı dışı yazarlık.
(bkz: dar alanda kısa paslaşmalar)
(bkz: fazla gönyesi olan var mı)
(bkz: bermuda şeytan üçgeni)
(bkz: trigonometri)
(bkz: muhteşem üçlü)
(bkz: üçgenlerde açı)
literatüre, ücüzkenar ücgen seklinde gecmesi muhtemel sekil.
uludag sozlugu turk dil kurumu sozlugu olmaktan kurtaran, insanlara kendini daha rahat ifade etme sansi veren gerekli bir ucgendir. fakat bazi bunyelerde alerji yapar. baskalarinin anket, bkz, forum derdi bu bunyeleri gerer. anket, forum tipi entrileri sevmezsen acmazsin, okumazsin, entry yazmazsin olur biter.
yaptığım uzun süren hesaplamalar sonucu iç açıları toplamı bildiğimiz her üçgen gibi 180 derece çıkan üçgen.
ikizkenar üçgendir, zira anket ve bkz ayrılmaz ikilidir, onları ikiz olarak kabul edersek, tamam biri ötekinden 28 yıl 9 ay önce doğmuş olabilir ama bir tespit yapmaya çalışıyoruz şurda, ses etmeyin hele, foruma da bi kulp takmak isterdim ama olmadı, bulamadım, başaramadım, neyse onu da siz bulun, herşeyi benden bekliyorsunuz bak, olmuyor böyle !
gelişmelerde bahsi geçen durumdur ancak cımbızla çekilmiş bir kalıptır. gelişmeleri okuyan sözlükdaşlarımın paragrafın tamamını anlamak yerine sadece kelime öbeğini görmüş olduklarını da gösteriyor. zira sadece bu öbek üzerine söylenenler bile öbeğin ait olduğu cümlenin anlaşılmadığına kanıt.
bermuda şeytan üçgeninden daha tehlikeli üçgendir.
şu sıralar bazı yazarların içinde bulundukları (örn: ben) üçgen. her an bafilenebilirler. * *

(bkz: korkuyorum sözlük)