bugün

ankaralı seçmenin milletin adamı chp'li mansur yavaş ve hizmetlerden memnun olması olayı. yüz yüze yapılan anketlere yansımış. vatandaş sonunda belediye ile kucaklaştı. teşekkürler chp.

"Ankete göre, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın göreve gelmesinin ardından yaptığı çalışmalar, Ankaralılar tarafından olumlu karşılandı.

mansur Yavaş’ın yolsuzlukla mücadele ve şeffaflıkla ilgili politikalarına katılımcıların %64,1’i “destekliyorum” cevabını verirken, %22,9’u “kararsızım”, %13’ü ise “desteklemiyorum” cevabını verdi. ihalelerin canlı yayında izlenebilecek şekilde yapılmasını ise katılımcıların %71,9’u “olumlu”, %19’u “fikrim yok”, %9’u ise “olumsuz” olarak değerlendirdi."

https://odatv.com/peki-so...-ne-cikti-29081924_m.html
Yakında tüm Türkiye Mansur yavaş'tan memnun olacak inşallah.

Mansur yavaş devlet adamıdır. Geleceği ülkenin başıdır.

Heybetini gizli tut yiğidim. Duruşun çakalları titretiyor.
normal olandır.
böyle bir durum var ak parti seçmeni bile (fanatikler istisna) şu anki gidişattan memnun. hoş yillardir, kendilerinin bile, ankaranin en büyük mafyasi dedikleri adamin başkanligindan sonra kim gelse durum yine bu olurdu. inşallah böyle devam eder. bu ülkede iktidar olma yolu halkin kalbini kazanma yolu belediyedir. kabul edin etmeyin bu bir gerçektir ak parti iktidarini ilk yillarindaki başarili belediyecilik anlayişina borçludur. 2023 ne getirir bunu şimdiden kestirmek güç ama ankara ve istanbulda belediyecilikte iyi iş çikartan parti, oluşum, ittifak en güçlü iktidar adayidir.
cehape lilerin hepsi memnundur garanti ediyorum . sıkıysa memnun olmasınlar !

zaten oda tv haberi !

anladın sen onu .
milletin aklının başına geldiğinin göstergesi. yavaş yavaş kendine geliyor toplum.

https://odatv.com/peki-so...-ne-cikti-29081924_m.html
Biz istanbul'dan bile etkisini hissediyoruz.
Allah başımızdan eksik etmesin..
25 sene önce bitmiş, tükenmiş olan Ankara belediyesi Melih Gökçek'le işler hale geldi, bundan memnun olan Ankara halkı 25 sene Gökçek'i secti.
Son seçimde mansur Yavaş Zaten işler, çalışır durumda olan belediyenin başına gecti.

Yavaş Başarılı falan değil, hazıra kondu.
istanbul'u ve Ankara'yı konuşmak için henüz erken. Şuana kadar yaptıkları ile halkta sempati toplayan belediye başkanının anketinde halkın rüzgarını hala koruyor olduğunu içermektedir.
Chp’den ekurisi imamson gibi mazbatayi alir almaz tatile cikmamis, imamson’in 1/10’u kadar meydanlarda aglamamis olan basgandir.

Bir angarali olarak yapilan iyilestirmeleri ve hizmetleri goruyorsun. Fark ediyorsun. Adam yapiyor harbiden. Az imamson ornek alsin basgani. Meydanlarda kaybedecek bir dakikamiz bile yok derken karis karis ulkeyi gezmek olmaz.
Mansur yavaş’a hazıra kondu diyen akit gazetesi okurları ankara belediyesi 25 seneden beri ilk kez fazla verdi, o para da hizmet olarak dönüyor ankara’ya al bayrağımızın başkentine.

Hortumlanıp hortumlanıp yandaş mütaahhite gideceğine angaralıya harcanıyor para.
güncel Önemli Başlıklar