bugün

finallerden sonra yapılmaması içime dert olan zirvedir.
hani halısaha maçları, hani buluşup konuşmalar, hiç zirveye katılmadım be sözlük. bi maç ayarlasam kaç kişi gelir acaba? cebeci ya da kurtuluş halısahasında.
gelenler uplasın, kişi sayısı yeterse maçı tutacam. hedef 12 kişi. 6 ya 6 maç iyi gider.
tarih verin bakalım dediğim zirve.

buluşup konuşma benlik bi olay değil, çok konu$kan değilim ama, halı sahaya hayır diyemem. uzun zaman oldu son gideli. bi çekelim ciğerlerimize futbol havasını.

bu arada, yakın zaman olursa sıçarız söyleyeyim. herkes gitti memlekete. şubat 10'dan sonra düşünülmesi şiddetli tavsiyemdir. aksi takdirde ben de nah gelebilirim.
şubat 20 ye de ertelenebilecek zirvedir. adam çıkarsa tabi.
sevinçle benim de katılabileceğim zirvedir. *
gerçekleşmesi halinde, katılmayı çok isteyip katılamayacağım zirve olacaktır.*
olsa da gitsek zirvesi.
sabahın köründe zirvebox'a yazmama rağmen, an itibarı ile hala denetimde görünen zirvemizdir. az daha sabır. topliycam sizi..
an itibariyle 6 kesin rakam alıp, bir takım kurduğumuz zirvedir. diğer 6 kişi rakip takım olacak. çıkarsa tabi.
gerekirse 25 $ubat bile olur zirvesi. bi de zirvebox'a çıksa daha bi dadından yinmez.
olmasından umutlu olduğum zirvedir. takım çıksa da halısahayı ayarlasam bir an önce.
maçta şut çekmeden önce allahu ekber diye bağırmak i$ini icra eden birisi çıkacak mı diye merak ettiğim zirvedir. linç ederler adamı yeminle..
katılma ihtimalim olan zirve. gosen'i de alır gelirim. *
ilk 11 çıkmıştır. geleceklerini beklemektedir. biri de kamerasıyla gelip çekse, sanatını icra etse dadından yenmez.
ulu munlayt abime ulaşarak zirvemizi onaylattığım ve artık zirvebox'ta yerini alan zirvedir. katılımarınızı bekliyoruz..

zirvemizin adı ankarada halı sahalanıyoruz zirvesi. haydi la bebeler gelin top oynayak
ankara'da halı sahalanıyoruz zirvesi adı altında yaptığımız zirvedir. liseliler gelmesin. pm atın.
Benin de seve seve katılabileceğim zirve lakin kurtuluş sahasında olmasa iyi olur..

halı saha demiyorum çünkü zeminde halı yok *
hpoirot34 arkadaşımız çok güzel demiş on numara tesisler cebecide oturan arkadaşar ankarayla 5 dk ya gelebilirler zira tesis maltepe metrosunun karşısındadır.
yeri çok da önemli değil, tandoğanda olabilir; zira sayı önemli şimdilik. maça gelmek isteyenler zirveboxtan katılsın.
ikinci takımı aranmaktadır.
katılabiliritemin* olduğu zirvedir.
18.02.2011 günü yapılması muhtemel olan halısaha maç zirvesidir. müsaat olunan saatleri özelden pm atarsanız, ortalamayı alıp tutacağım halısahayı.
ne zaman yapılacağı merak konusu olan zirvedir.
en kısa sürede yapılması gereken zirvedir.
yaz gelmeden bir zirve daha organize edilmesi şart olmuştur. öncülüğü kim yapacaksa merakla bekliyoruz...
13 mayıs'da ankara'da olacağımdan dolayı, ankara'da yaşayan yazarlarla kahve zirvesi yapılabilir.