bugün

Ankara altındağ'da olan olaydır. Olayın ardından mahalle karışmış çevik kuvvet gelmiş ortalık cehennem.

https://twitter.com/bbone.../1425208033618055174?s=19
Eroğlu: Türkiye, Suriyelilerin duası ve bereketiyle büyüyor .

Orman ve Su işleri Bakanı Eroğlu Suriyelilere vatandaşlık verilme süreciyle ilgili, "Türkiye, onların duası ve bereketiyle dünyada ilk dörde giren bir büyüme oranına sahip. Cenabı Allah da onların bereketini veriyor" dedi. 8 Tem 2016 Güncelleme 19:50 TSi

http://www.aljazeera.com....si-ve-bereketiyle-buyuyor
tomalar, çevik kuvvet falan gelmiş. niye geliyorsunuz arkadaş? türk milleti kendi meselesini bunlarla kendi çözer. bok varmış gibi ayırmaya gelmişler. bugün ayırdınız, yarın ne olacak?

bizim millet sakin görünür ama belalıdır. millet iyice kinleniyor bilesiniz.
mahalleli bunların anasını avradını sikiyormuş. ondan toma gelmiş. gebermesinler diye. millet parçalayacak çünkü. niye geliyorlar o da ayrı konu. güçleri bizim türklere yetiyor. bir kadın feryat etse sokak ortasında gelmezler ama.

neyse, millet bundan sonra bulaşanı yakar. çünkü kimsenin sabrı kalmadı. çoğumuzun kaybedecek bir şeyi yok.
bir vatandaşımızı ağır yaralayan geberesice it sürüsü. amına koduğumun orospu çocukları!
bıçaklanmış vatandaşımız şehit olmuş. kaymakam bile şu an olay yerindeymiş arkadaşlar. mesele iyice büyüyor. daha da büyüyecek. altındağ halkı ile bu orospu çocuğu it sürüsü artık bir arada yaşayamaz. türk milleti ile bunlar bir arada yaşamayacaklar!

benim vatandaşımı katleden aşağılık topluluğa bir yudum su verenin anasını avradıı sikeyim!
inşallah bu gece o ilçede yaşayan bütün suriyelilere orası mezar olur. inşallah sabah uyandığımda 250'den fazla suriyeli ölmüş olur. Sen dağdan gel benim ülkemin insanını öldür oro.pu evladına bak hele.
18 yaşındaki vatandaşımızın şehit olması üzerine olaylar iyice büyüdü. polisler bizimkileri sakinleştirmeye çalışıyor ama bu olmayacak. mümkün değil artık. altındağ'daki tüm suriyelileri sınır dışı etmeden kimse durmaz.

millet zaten suriyelilerin evlerine doğru koşuyor şu an.
olaylar şu saatlerde devam ediyor anlaşılan...
canlı takip edilebilecek veya durumu çabuk güncelleyen bir kaynak var mı?

bu arada bele küçük küçük şeyler bir gün gelip cidden patlayacak bakalım da, ne zaman.
Arkadaşlar, bir genç şehit olmuş ve diğeri ağır yaralı. Millet ise delirmiş vaziyette. Tekbir getirerek Suriyelilerin evlerine yürüyorlar. Çevik kuvvet ayırmaya çalışıyor. Kaymakam da orada.

Yalnız şöyle söyleyeyim, millet zaten Yeterince dolmuştu, bu sefer artık patlama dönemine geçilmiş oldu.

Bu saatten sonra yapılması gereken tek şey bu Suriyelileri ülkelerine geri göndermek. Ağır yaralı olan genç de şehit olursa millet ne yapar hiç bilmiyorum.

Genel olarak Türk halkının sabrı kalmadı. Bu daha başlangıç.
Şuraya seçim sonuçlarını atıp çekirdeği mi çayı mı alayım.
görsel
Gerizekalı, çekirdek çay boğazında kalsın! Bu ülkenin genci şehit edildi! Utanmadan siyaset yapıyor çıldıracağım! Suriyelilerin eline düşersin umarım.

Moderasyon uyuma!
Çevik kuvvet şu an o orospu çocuklarını koruyor. Bu durum milletin sinirlerini daha da geriyor. Çekilin oradan, halk gerekeni kendi yapar.
polis suriyelileri koruyor, şaka gibi ülke ama gerçek.
(bkz: arınma gecesi)

Altındağ halkı umarım gerekeni yapar. Kimse bu olayı asla unutmayacak.
polis iyi güzel de... nereye kadar?
kaç gün duracak ki... ses seda çıkmıyor artık dendiğinde çekilecek belki haliyle de... orada yaşayan surilerle türkler yine bir şekilde karşı karşıya gelecek sokakta ekmek almaya bile giderken.
suriyelileri göndermek bu kadar kolay değil beyler yanlış anlamayın ama en fazla çevik kuvvet dahil olur mesele biter. tabi şimdilik..
bu sorunlar artacak devam edecek hiç şüpheniz olmasın.
suriyelileri ülkesine geri gönderme fikri güzel dursada pratik manada pek mümkün görünmüyor.
birincisi suriye diye bir ülke kalmadı beyler anlayın artık şunu.
ikincisi suriyenin yarısı ypg işgali altında. bunu sonlandırmadan suriyelileri geri gönderemezsiniz.
suriye ekonomik ve sosyal anlamda imha edilmiştir.
size 5 milyon mülteciyi bırakanlar birgün geri göndermemeniz için suriye'yi imha etti beyler. plan buydu çünkü.
ypg'yi ezmeden işgal ettiği bölgelerden çıkarmadan suriye normale dönmez.
ypg'yide imha etmeniz için abd ordusuyla karşı karşıya kalmayı göze almanız gerekiyor.
halk gergin haklılarda ama 5 milyon suriyeliyi göndermek o kadar kolay değil.
turkiyenin demografik yapısı bozulacak kaçınılmaz olarak.
abd ordusu dedeagac'a neden yığınak yapıyor sanıyorsunuz.
hepsinin bir zamanı var büyük düşünün biraz.
Gayet de gönderilecekler. Güzellikle veya zorla. Esad ile anlaşılır ve Şam kontrolündeki yerlere postalanır. Türkmenler de sınıra yakın Türk kontrolündeki yerlerde yaşarlar.

Anlayın artık! Biz bir arada yaşamak istemiyoruz! Türkmenler haricinde Suriyeliler de bizden nefret ediyorlar. Zaten sadece Türkmenlere içim Yanıyor. Savaş öncesinde de çok Arap ve Kürt zulmüne uğramışlardı.
polis suriyelileri koruyor, şaka gibi ülke ama gerçek.

bunlar daha iyi günlerimiz ......

Sosyal medyada paylaşılan bir videoda, istanbul’da Suriyelilerin denizde bir kadını sıkıştırıp taciz ettiği görülüyor.

https://twitter.com/Ajans...tatus/1425153030723448834
Suriyelilere ne kadar tepki gösterirsek gösterelim bu havada kalır. Münferit bir eylem gibi algılanır. Onları buraya getirip kontrolsuz bir şekilde içimize salanlara isyan veya serzeniş gerçekleşmeli.
görsel

görsel

görsel

ne dediler ne oldu ?????
Alayının Ensar olduğunu bildiğimiz Altındağ'lı kardeşlerimizin aşırı tepki verdiği muhacirlerdir.

Yapmayın, etmeyin müminler. Size ne zaman baksak tekbirlerle birbirinizin üstüne yürürken görüyoruz. Oluyor mu böyle?

Efendim, olayları siyasete bağlamayalımmış! Sebep? Yahu o suriler Altındağ'a, Altındağ ahalisinin desteklediği hastalıklı zihniyet sayesinde gelmediler mi?

Lan şerefsizler olmayan aklınızca ensarcılık, Osmanlıcılık oynarken sizi uyarmadık mı? Ya fetö ve ihanet süreci olaylarında uyarmamış mıydık? Lan size doğruyu anlatmaya çalışan kıyamet kadar insanımıza fetö ve abd ile işbirliği halinde yıllarca zulmetmediniz mi?

Tabi biz düşmanınızdık doğrusunu şahsım biliyordu öyle mi?

Kimse kusura bakmasın, kahvaltımı yaparım, yorumumu da böyle yazar, geçerim. Çay da tavşan kanı olmuş Maaşallah...
sizin de mülteci samimiyetsizliğiniz paçanızdan akıyor. aynı bıçaklama olayını alman mülteci grubu yapsa başlık açacak mıydın?
ölen arkadaşa allahtan rahmet, ağır yaralı olan arkadaşa acil şifalar diliyorum. sabahın 7.45 i şu anda. şirkete gelmişim kahvaltımı yaparken gündeme bir bakayım dedim karşıma bu başlık çıktı. bir iki yerde de gördüm hemen akabinde olayı.

üzüldüm mü ? elbette ki bu ülke vatandaşının canı yandığı için üzüldüm. olması gerektiği gibi üzüldüm mü ? rabbim affetsin üzülemiyorum.. evvelden onlarca defa yazdım sebebini. inanıyorsanız allahın adaletine bağlayabilirsiniz. inanmıyorsanız misal karmaya bağlayabilirsiniz veya dünyanın terazisine, düzenine. yıllardır buraya yazıyoruz bu suriyeliler afganlar birlikte yaşanabilecek insanlar değiller. insan toplulukları yaşadıkları coğrafyaya göre şekillenir. eğitimi ne olursa olsun fark etmez. doğduğun büyüdüğün ortama göre şekillenir karakterin. çocukken ne almış isen büyüdükçe o olursun. bu iki ülkenin vatandaşı "kabile" yaşamını benimsemiş insanlar. böyle apartmanlarda vs yaşamaya alışık değiller. bizdeki toplum kuralları bunlara uymuyor. bu yaştan sonrada uyduramazsın imkansız. merhamet duyguları fazla gelişmemiş bunların. istedikleri şeyleri elde edemezler ise oturup konuşalım halledelim demiyorlar şiddet ile halletmeye çalışıyorlar.

o yüzden diyorum ki ; bu olaylar artarak devam edecek. bunu belki 300 defa yazdım. azalmasını kimse beklemesin bunlar örgütlenmeye başladıklarında pkk yı falan mumla aratacaklar. o yüzden bu olaylar illa olacaksa ki olacak en azından bunların gelmesini destekleyen "gelecekler tabi ümmetten onlar" diyenlerin başına gelsin. bu bir temenni veya beddua değil olması gerekendir. yıllardır g.tümüzü yırtıyoruz bunları almayın geri gönderin diye kalkıp bize vik vik öten dallamalar var binlerce on binlerce yüz binlerce. kendi canları yanınca anlarlar belki hanyayı konyayı..
Bunlar iyi günler ve çok yakında çeteleşip daha büyük suç örgütleri kuracaklar. Suriyeliler ve Afganlar başımıza daha çooook belalar açacak.Eğitimsizler,cahiller Ak parti sayesinde aynı zamanda palazlanıyorlar.Daha neler olacak neler.