bugün

igrençsiniz.

görsel

Ankara'da yaşayan Önder Çelik, bir süre önce eşi Seher Çelik ve sevgilisi Gülyeşim Kavuştuk ile birlikte yaşamaya başladı. Kavuştuk, bir gece ilişkiye girmek için kendisine söz vermesine rağmen eşinin odasına giden sevgilisi Önder Çelik'i bıçaklayarak öldürdü. Uyuşturucunun etkisi altında olduğunu söyleyip o geceyi anlatan Kavuştuk hakkında müebbet hapis cezası istemiyle dava açıldı.

iddianamede ifadesine yer verilen 2 çocuk annesi Gülyeşim Kavuştuk, Çelik ile yaklaşık 12 yıllık ilişkileri olduğunu belirterek, "Çelik'in eşi Seher ilişkimizi öğrenince eşime söyledi. Ben de boşanmak zorunda kaldım. Sonra üçümüz birlikte yaşamaya başladık. Olay gecesi, uyuşturucu kullandıktan sonra Önder'e birlikte olmak istediğimi söyledim. Önder, eşi Seher ile birlikte olduktan sonra yanıma geleceğini söyledi. Sonra Önder ile birlikte yürüyüşe çıktık. Bana ilişki konusunda söz verdi. Eve döndüğümüzde odasına gidip uyumak istediğini söyledi. Bu sırada Seher de 'Ben de Önder ile birlikte olmak istiyorum' dedi. Önder'in odasına girip kapıyı arkadan kilitledim. Seher kapıyı zorlayınca, 'ayağım acıdı' diye bağırması üzerine Önder bana yumrukla vurdu. Önder daha sonra odadan çıkarak Seher'in odasına gitti. Ben de öfkelenerek mutfağa giderek ekmek bıçağını alarak salonda beklemeye başladım. Önder geldiğinde korkutmak amaçlı bıçağı havaya kaldırdım. Sonra tekrar mutfağa gittiğimde bıçağın üzerinde kan gördüm. Uyuşturucunun etkisiyle tam olarak ne olduğunu hatırlamıyorum. En son Önder'in yerde yattığını hatırlıyorum. Evden çıkıp Pursaklar Polis Merkezi'ne giderek teslim oldum" diye konuştu.

Şikâyetçi Seher Çelik ise 19 yıldır evli olduğunu, 2 çocuğunun babası Önder Çelik'in, Gülyeşim Kavuştuk ile ilişkisini öğrendikten sonra eşini çok sevdiği için bırakamadığını ve bir süre sonra eşi ve sevgilisiyle birlikte yaşamayı kabul ettiğini söyledi. Olay gecesi ise Gülyeşim Kavuştuk'un ilişkiye girme tartışması sonrası eşini öldürdüğünü, şikayetçi olduğunu söyledi.

https://t24.com.tr/haber/...ebbet-hapis-talebi,956320
vay aq.

bir cinayet.
"ne erkekler var" dedirten, yufkacı muammer'in namını ekarte eden şahsın bok yoluna gittiği cinayettir.
Ağzınıza sıçım sizin.
iğrençsiniz ibneler.
(bkz: ankara da ortam böyle)
vazgeçilmez bir performans gösteriyorduysa merhum...
Kabul edin adam erkekliğinin zekâtını verseymiş sözlük olarak ihya olurduk...
Her gece nedir lan...
Adamın ölmesi hiçbir sözlük erkeğinin umrunda değil şu anda, hesap kitap yapmakla meşguller. işte erkek beyni bu kadar-cık- arkadaşlar.

Adamın ölmesi benim de umrumda değil bu arada ama bunların hemcinsini bile düşünmemesi garip geldi. şiddete meyilli, doyumsuz ve uyuşturucu bağımlısı karılarla birlikte olup sonra şiddet görünce/öldürülünce ağlanmamalı zaten(!). Kadın cinayetlerinde böyle deniyordu dimi doğru.
iffetsiz bir adam, boyun eğen eş, çapsız bir sevgili.
Adamın sözde cinsel gücüne dem vurup, "ulan birinde bilmem kaç saat sürse oo bi de ikiyle çarp aman aman nerelere geldik" hesapları.
Adamın çükü yüzünden öldüğü gerçeğini görmeyenler.
Yazık ki ne yazık.

Her şeyi siktir edin.
Olan çocuklara oldu.
ne erkekler var be...am yoluna geberdi herif...
konu neymiş bilmiyorum

okumadım da

la bu millete imreniyorum

tek derdi s2ş sokuş olan bir memleket

tevekkel değil cümle gavurlar bizi kıskanıyor

dünya yansa yansa milletin derdi

fanfini

lan kim olsa kıskanmaz

amonyum.
onca zamandir bu kari milletinden uzak durun diyoruz, ama böyle cifte geri zekalilar 3 tane kadini birden evine aliyor. ben sokakta 3 kadin bir arada görsem yolumu degistiriyorum, herif evine 3 tane aliyor. Bela ulan iste bela, caninla oynuyorsun, anlamiyor musun?
Vatana millete ibret haberi olarak kalsin.. akli basindaki hangi erkek evine kadin gibi canavar bir varlik alir ulan?
Çok afedersiniz de bir yarrağı paylaşamamışlar. Bu tabi işin başka boyutu diğer boyutuna gelirsek beraber yaşamak ne aq. Ayrılamamak ne? Bazen kadınlarımız da saçmalıyor işte..
ecnebiler boyle durumlar icin threesome denen birsey icat etmisler herkes memnun kaliyor hic degermiydi cahilligimiz en buyuk problemimiz.
Biz nasil topluma donustuk boyle amk ya...
Hayatın tuzu biberi bunlar dedirtendir.
Böyle orjinal tipler de hep ankaradan çıkıyor.
some fuckbody problems.
Olayın Pursaklar'da geçmesi maalesef şaşırtmadı. Altındağ da olabilirdi.

Arkadaşlar bu ülkenin temel sorunu sağcılık, solculuk falan değil. Ce-ha-let. Yoksa bu tipler gayet din ile ilgisi olmayan bir hayat sürüyorlar. Eğitimli olmak bu yüzden önemli. Eğitim seviyesi yükseldikçe ahlaksızlık azalır. Çünkü insanın hayatına anlam katan önemli değerleri olur.

Bu gördüğünüz üç kişinin uçkurundan başka derdi yok. Çünkü zırcahiller.
kadınlar yakışıklı ve cesaretli erkekleri sever!
eğer hem cesaretli hem de yakışıklıysanız sevgilisi olan hatta evli olan kadını bile ayartabilirsiniz!
(bkz: Hani marjinal bizdik)
Hep söylediğim gibi uyuşturucu olan yerde; gasp, haraç, fuhuş, tecavüz, hırsızlık, cinayet, iftira yalan dolan her türlü pislik olur. Sağınızda solunuzda en ufak uyuşturucu kullanan varsa uzak durun.
Uyuşturucunun etkisinde her boku hatırlamış ama nasıl bıçakladığını anlayamamış... ihale önder'in dalgasına kalmış.

Tasarlayarak Kasten adam öldürme.
Tabi bizim bunu anlamamız yetmiyor, mahkemenin anlaması gerek.
Ne hallere düştük bunlar da Müslümanım diye geçinirler. Yazıklar olsun neler dönüyor ülkemde bu Yalnzıca haberimizin olduğu. Milyonda biri