bugün

uludag sozluk ankara kaynasalim zirvesi hezimetinden* sonra, karpuzkabuğu ankara çubuk barajı na düştü zirvesi'ni saymazsak, ankara'da yapılacak ilk büyük ve daha da önemlisi ilk resmi zirvedir. tarih, ankaralı yazarlarla yapılmış beyin fırtınasından sonra* 2 eylül 2006 olarak götten sallanmıştır. mekan olarak ise old mariner dense de, değişebilitesi mümkündür. geyiği fazla uzatmadan kesin katılacaklar ve her an satabilecekler listesiyle sizleri baş başa bırakıyorum;

kesin katılacaklar;

archer
black_cool
ck_06
DAHii
dreamcatcher
DUKUR
fırtına
gothic evil
okyanus
oylumunelumune
osqee
painkiller
redwinemania
shyer
sohodabesdakika
solucan
yesimimbenim

her an ama öyle böyle değil satabilirim diyenler; (ya da belli olmayanlar)

atan alır spor
atipik
baadır
can
don santino corleone
fth
KARGA
karpuzkabuğu**
liberty
madseko
palta
ramirez
silentcry
stennlord

organizatörler*

redwinemania
shyer

siz de mi ankaralısınız? sizin de mi zirveniz geldi? yok lan iğrençleşmicem. her bi kes davetlidir efenim, zirvede görüşürüz..

edit: heyt be...
büyük bir ihtimalle günün değişmeyeceği ancak saatine henüz karar verilememiş olan zirvedir. mekan konusunda ise bir kesinlik yoktur. nitekim eğer kalabalık olunursa başka alternatiflerimiz hazırdadır.** katılımcılarımızın bizzat redwinemania ve şahsım ile* özel msj,msn veya cep telefonu aracılığıyla irtibata geçmeleri önemle rica olunur.

zirveyi çok önceden duyurmamızın sebebi ise geçen seferki planlanan büyük zirvede yaşadğımız şeyleri yaşamamak adınadır. ayrıca aldığımız duyumlara göre istanbullu yazarlardan bazı sürpriz onur konuklarımız olacaktır. *** zaten başlığı gören gelir diyerek beklemekteyiz artık. zirvede görüşürüz, son gelişmeler başlıkta olur mutlaka.*
can'ın "katılmayı cok istedigim ve elimden geleni yapacagım zirvedir" diye tanımladığı zirvedir. "hadi bakalım" deriz biz de formata uydurarak.
üçüncü nesil ama bir ankaralı olarak katılmayı canı gönülden istediğim zirvedir
iştirak etmek için elimden geleni ardıma koymayacağımı garanti ettiğim zirvedir.
ankara il sınırları dahilinde olmadığım için gelemiyorum diye çok üzüldüğüm zirvedir.hatta için için ağladığım zirvedir.ama biliyorum ki yufka yürekli organizatörlere sahibizdir.
(bkz: dönüşümde söz aldım) **
o tarihte ankarada bulunursam ki kuvvetle muhtemel bulunacağım katılmayı arzuladığım zirvedir... bakalımdır...
yer olarak az önce organizatörler arası mini zirvede old mariner kararlaştırırlmıştır. yerini bilmeyenlerin organizatörlere ulaşmaları ve yer tarifi almaları rica olunur.***
allah'dan bişey olmazsa katılacağım zirvedir
old mariner'da yapılacak zirvedir. adres, old mariner başlığında açıkca yazıyordur. sokak isimleri tam olarak bilinmiyorsa tüpçü, postane vb.'ni referans alarak tarif isteyen yazarlar shyer ya da bana özel mesaj atarak yeni limanlara yelken açabilirler.
kısmetse benimde koşa koşa geleceğim zirvedir.
valla gelebilirim büyük ihtimalle dedigim zirvedir ama istanbullu yazarlara benden tavsiya,ertesi gün zirvelerine sakın kanmayın * *.
ankara'da bulunduğum takdirde benim de katılıp katkı sağlayacağım zirvedir.
o tarihte izinde olacağımdan katılmak isteyeceğim zirvedir. aa ok lan izinde değilim. aaa izindeyim izindeiym. tabi 30 ağustos haftası çıkıyorum 10 gün kullanacağım 7 ylülde başlayacağim. tamam yahu. gelebilirim. karpuzkabuğu gelirse onun arabaylan olmadı fth ilen trene binerekten
iş dolayısıyla ekebilme ihtimalim olan zirvedir.ancak ne olursa olsun 5 dakika bile olsa katılacağım zirvedir.
2 EYLÜL 2006'DA OLD MARiNER'DA GERÇEKLEŞECEK OLAN ZiRVEDiR. ZiRVE SAATi, ZiRVEDEN BiRKAÇ GÜN ÖNCE BELLi OLACAKTIR. AYRICA DURUMLARINDA DEĞiŞiKLiK OLAN YAZARLARIN SON DURUMLARINI HABER VERMESi, REZERVASYON OLAYI NEDENiYLEN ÖNEMLiDiR.
gelecek olan yazar listesinin zirveden en geç 3-4 gün önce elimizde olmasını rica ettiğim zirvedir. ona göre gidip mekan sahibiyle görüşerek rezervasyonu halledeceğimdir.***
söz konusu hafta sonu şehir dışında olmam gerektiği nedeniylen bağıra bağıra satmak zorunda kaldığım zirvedir. zirve shyer'in kontrolü dahilinde gerçekleşecektir. tüm dertlerinizi shyer'le 7/24 paylaşabilirsiniz.-nıhahah-
istanbul tayfasından satan yoksa birine takılıp geleceğim zirvedir. cebimden kuruş harcamam...
hafta sonu memleketime gitmem gerektiği için* katılamayacağım zirvedir. bensiz organizasyon yaparız diyorsanız yapın, yoksa erteleyelim dediğim zirvedir.
zamanlaması kötü zirvedir.ha bir okullar açılsaydı da,zirve tarihi ileri atılsaydı da... (bkz: anladın sen)
böyle bir durum da ertelenmesi farz olmus zirvedir.
ben istanbuldayken yapılması sebebiyle katılamayacağım zirvedir.
(bkz: gelirim belki)
yol kaç saat yaf ..
organizasyoncu shyer'siz tadı olmaz diye,ilk verilen tarihe yakın bir zamana ertelenen* ama kesin gerçekleştirilecek zirvedir.geleceklerin shyer'e mesaj atması rüca olunur.

(bkz: shyer le konuştum haberler iyi)
okul açılmadığı için gelinemeyen zirvedir.*****