bugün

Cehaletin genetik olduğunu kanıtlarcasına ezikliğini yaşamaya devam eder. Gerçekten acınası bir zavallılık.
Kendisi kuzudur.
Ben kuzuları çok severim. Tatları güzel oluyor da..
Ah canım kıyamam, gece gece yine üzüntüden ne yapacağını bilemeyen ezik tipli yazar beyanı.
Gece gece akp li avi qeyfi. Nasılda düşüyorlar armut gibi. iğrenç ama haz veren bir zavallılık.
görsel
Ezik olmayan tiptir. Seçimde ezilen kim?
Anası babası akpli olanlar çoğunluktadır ki akp 2002'den beri iktidardır.

Tanım:Hiçte ezik olmayan sokakta gördüğünüz her iki vatandaştan biri.
Millet batıda her eve bedava internet verir bizim kamiller iett de beleş interneti lütuf sanır.

Adam ezikliğini böyle gösteriyor işte. iett yi en son 15 yıl önce lise yıllarında kullanıyordum o zamanlarda macar yapımı sikik ikaruslarla dandik man otobüslerle yolculuk yapıyorduk.

Wifi ye oy verecek mallar dahi var. Şimdi ezik diyen mi suçlu yoksa ezik olduğunu belli edip ayar diyen mi...

Takdir tabi ki halkın değil amk benim.
Zamanında hor görülenler kendi burjuvasını kurmuş...

Nedir bu burjuva? Jeepe binmeyi burjuvalık sanan amipler oluştursa oluştursa cahil familyasını oluştur ki oluşturdu. Olm o rasim ozan Kütahyalı ağızlarıyla olmaz o siyasi dissler. Çok zayıf kalır. Kültürünüz de çapınızda yetmez çemkirdiğiniz kitle ile oturup iki kelam etmeye.

Eziksiniz çünkü olması gerekenin olmasını lütuf sayıyorsunuz. Adam diyor ki iett de beleş internetten entry giriyorsun. Ulan senin bu beleş deyip lütuf sandığını tokat seyahatte veriyor. Ne karşılığında? Bilet alıyorum ücret karşılığında. iett babasının hayrına mı veriyor o hizmeti?

Hayvan gibi kazanıyor zaten. Öğrencisini dahi ücretsiz taşıyamayan bir devlet var otu poku özelleştirip soyup soğana çeviren bi iktidar. Numaranı yaz sana 3 ay boyunca 4gb internet paketi alabileceğin para yollayayım ezik. Belki benim dediğime oy atarsın pokemon seni.
babası nereye oy ver derse oraya oy verir. o derece eziktir...
Babasının sayesinde belediyede güvenlik görevlisi ölmüştür. Kim bilir onunda diyeti budur...

Elinde kıytırık bir telsiz üzerinde pespaye bir güvenlikçi üniforması... içler acısı gerçekten.
(bkz: anasindan babasindan sana ne lavuk)