bugün

(bkz: herkes ağzına alsa sen de mi alacaksın)
Biz 3 kişiyiz gardaş... Bu ne la arabesk rap gibi? Öncelikle vajinal tavsiye edermiş yok efendim oral yaparken dişler değmesinmiş anal da penis kırılmasıymış...

Üçlü seks türleri karşılaştırması nedir lan! Bilimsel çalışma sanki...
seksi parçalara bölmek, ayrı ayrı düşünmek çok büyük bir hatadır. tamamını bir bütün olarak ele alıp genel seyir zevki yüksek, serisi çekilse tutacak şekilde icra etmek gerekir. sonuçtan her iki taraf da memnun olmalı hatta ilerki zamanlarda yad edilerek anılmalıdır. unutulmamalıdır ki seks in bittiği yerde aşk çoktan bitmiştir.

görsel
üçü bir arada.
(bkz: herkes göt verse sende mi vereceksin)

bir beyan.

Edit: Ne kadar çok göt veren varmış.
FOURSOME GIRER.
anal sex yapanların tuvaletini tutamadığını düşünen insanları ortaya çıkarmış başlık. cahillik gerçekten çok büyük lüks.
Anal seks bilinçli bir şekilde yapılırsa en zevkli olandır. Ama anüs yırtılması ancak kekoların belgesel tadındaki çiftleşmelerinde gerçekleşir. Her şeyin bir inceliği var. Anal 1.

Vajinal seks ise bambaşka bir deneyimdir ki "gavur amı gibi yanmak" deyiminin ortaya çıkmasından da belli olmak üzere eşsiz bir sıcaklığı vardır ve oral seksten daha zevklidir. Ancak Gelirse bahar ayları gevşer vajina duvarları felsefesiyle; aynı zevk her zaman alınmaz. Bu yüzden bakire bir kızla yatmak en zevklisidir.

oral seks, adında seks olsa da bence seks değil, daha çok aperatiftir. Heyecan arayan çiftler için birebirdir. Umumi tuvaletlerde, gözden uzak kuytularda, bina bodrumlarında vesaire yapılanı heyecan dolu bir orgazm yaşatır. Oral seks iyidir. Ama kadın tecrübeli ise. Yoksa dişler falan. Neyse eğitim şart.

edit: pardon lan ben aseksüeldim di mi. O zaman umarım aseksüeldir. Aah ah yaşlanmışım.
(bkz: umarım aseksüeldir)
(bkz: bir asosyalin hayalleri)
(bkz: aseksüel yazardan cinsel seks terimleri)
artık sıkıcı olmaya başlayan ilişkilerdir. insan cinselliğinin yeni bir devrime ihtiyacı vardır. işte bu yüzden yoldaşlar hep birlikte el ele yaşasın nazal ilişki.

(bkz: nazal ilişki)
güncel Önemli Başlıklar