bugün

namusu korumaya çalışan kızdır.
namusu korumadı adı altında götten yiyerek namusunu daha beter hale getiren kızdır.
kendisine saygısı olmayan kızdır. kendisine saygısı yoksa, kimsenin de ona saygı duymasını beklememelidir.

dip not : bir de seks sırasında sıçmamaya özen göstermelidir
Ak yol varken b*k yoluna düşmüş insan.
eğer namus dediği kavram için yapıyorsa bunu, yapmasının tek sebebi kızlık zarına namus olarak bakan toplumdur. ne yani '' namussuz '' olacak diye ilişkiye girmesin mi?
götü kaşınan kızdır..
saf kızdır, kendine göre akıllı ve namuslu kızdır. aslında akılsızdır. hele onunla ilişkiye giren?
kızlık zarını bozdurmamak için götünü deştiren kızdır. namuslu falan değil, pisliktir.

(bkz: benim fikrim)
iğrenç kızdır. darılmaca yok.
o bir candır.her yerde kolay bulunmaz.
bakiredir, namusunu korumaya çalışır diyen sözlük yazarlarının yakın akrabasıdır. bu kadar bildiklerine göre...
çok ilginç ki, bu kıza ve yaptığına dair canı istediği için, keyif aldığı için, genel ahlakın ötesindeki normlar ile yaşadığı için, kendi tercihlerini sadece istediği için yaşayabilen biri olabileceğine dair en ufak bir ima dahi yok. hayata bu kadar yabancı, bu kadar mesafeli, bu kadar kapalı, bu kadar tutucu olmak bir tercih. bu kız'ın yaptığını illa yapın diyen de yok. sizinle aynı tercihleri paylaşmayan insanları otomatikman tukaka ilan eden bireyler olarak, hayata dair açıklayamadığınız zibilyon şey olmalı, çeşitli mutsuzluğunuz. farklılıklara saygı duymayı öğrenene kadar bağnaz kafanız ile hayatta başarılar diliyorum, ihtiyacınız var çünkü.

bir not; bu tip toplumun genelince lanetlenen eylemleri anlaşılmaz bir keskinlikle kötüleyen insanların bu bok'tan bir parmak aldıkları ve acılarıyla konuştukları gibi bir kanıya sahibim.
köyün imamı namazı kıldırmış sonra kahveye gelmiş. ama içinde bi huzursuzluk. bi sıkıntı. bi türlü atamamış içinden. borç gırtlakta. tek maaş yetmiyor. tarla bahçe yok. oflanıp puflanırken içeri ahaliden biri girmiş. nasıl mutlu nasıl neşeli. halbuki adam işsiz. otarla bahçe onda da yok. para desen nerdeeee.
hoca dayanamamış sormuş:
- ya birader. ben maaşlı çalışan adamım.borcum harcım var. işin içinden çıkamıyorum. sıkıntıdan ölmezsem iyidir. sen işsiz güçsüz adamsın. nedir bu neşenin kaynağı.
adam:
+ önemli değil hoca. inşallah seninde sıkıntın geçer. takmayacan hiçbişeyi kafana. demiş geçiştirmiş imamı.

aradan bi kaç gün geçmiş hoca gene görmüş elemanı. aynı neşe aynı heyecan.
sormuş:
- ya birader. artık beni geçiştiremezsin. sen ne yapıyorsun da bu kadar neşelisin?
adam dayanamamış imamın kulağına eğilmiş:
+ ben karımla arkadan birlikte oluyorum.

imam çıldırmış. kafir seni demiş. kalkmış masadan. eve gitmiş. düşünceyi kafasından atamamış.utana sıkıla karısına durumu açmış. gel demiş bi deneyelim. karısı kudurmuş.
* tüüüüü. azgın herif. iyice kafayı yedin sen. olmaz öyle şey. imamlığından utan demiş.

gece olmuş. kadın kocasına sert çıkıştığını düşünüp üzülmüş. güzelce giyinmiş. kokuları sıkmış. yanaşmış kocasına.
* beyy. kusuruma bakma. sen öyle deyince kaybettim kendimi. gel helal yolla halvet olalım. gel bi gönlünü alayım. hoş edeyim seni. demiş.
imam:
- git başımdan. benim kocasına itaat etmeyen hatunla işim olmaz. demiş.
ertesi sabah da erkenden çıkmış evden. yatsıdan sonra gelmiş. bi bakmış ki karısı gene süslenmiş püslenmiş kendisini bekliyor.
* gel bey. sen haklısın. kocama itaat benim görevim. sen nasıl istersen demiş.
arkadan birlikte olmuşlar. hoca nasıl mutlu. nasıl keyfi yerine gelmiş. gün boyunca gülücükler eksik olmamış yüzünden. ne yaptıgını anlamasın diye de o ahaliden tavsiye veren adama görünmemiş gün boyu. aksam olmus gene. gelmiş eve.
karısı gene süslenmiş. püslenmiş. anlamış ki karısı da memnun durumdan.
* gel hele bey. ne duruyosun köşede öyle. demiş.
imam yüz vermemiş. dönmüş arkasını girmiş yatağa.
karısı sormuş:
* bey neyin var. ne istedinse yaptım. şimdi ne oldu.
imam cevaplamış:
- benim götverenlerle işim olmaz.
hak yolu varken ne isin var .ok yolunda denecek kizdir.
sözlükteki malın biri ona a$ık olursa, çok istediği zarı korumak için bu yol tercih etmi$tir.
bi yandan sevdiği ve güvendiği insan bi yandan da namusu zar zanneden bir anlayışın arasında sıkışıp kalmış kızdır. eğer gerçekciyse bakire olmadığının bilincindedir ancak her önüne gelenle yapmıyorsa namussuz olmadığınında bilincindedir. ancak öyle bol keseden atıp tutanlar bi düşünsünler hiç bi kız o acıya katlanmak istemez yapıyorsa böyle bir şey karşısındaki için yapar yani hem kızı o duruma sokun hem de hakaret edin var mı ya böyle bir şey. ve daha da önemlisi canım memleketimde her şey o kadar sapkınlık haline gelmiş durumdaki canını verip kızlığını vermeyecek olan bi dolu kız bulabilirim. şimdi ne yapsın bu kızlar yardıra yardıra ilk önüne gelene bozdursun mu kendini. o zaman da namussuz olamayacak mı? ya da saklasın anal yapsın o zaman da namussuz zaten. erkekler önüne gelenle yapabilme özgürlüğüne sahipken bir kız sırf sevdiğiyle birlikte olmak için o acıya katlanıyorsa bunun adı namussuzluk olmaz. onu bunu yapmaya mecbur bırakan anlayışdır insanlardır namussuz olan.
namusu bacak arasında arayanlara kız oğlan kız gidecek ama, yedikleri burdan köye yol olmuş olcaktır. sevgili namus düşkünü arkadaş da "ne namuslu kız aldım" derken bir yandan da elindeki kadife bezle ne yapacağını anlamaya çalışacaktır.
bataryası bitmiş fotoğraf makinesi gibidir, kimseyi çekemez.
asfalt dururken toprak yola dalandır.
ileriki zamanlarda contası gevşeyecek altına pıtır pıtır kaçıracak kızdır.
bu boktan zar meselesinin olduğu ülkede olayı keşfetmiş düşeş atmış kızımızdır, sizin gibi ibneler yüzüne mecburen arkadan vermiştir, gerçi artık kızlar ne yapsa suçlu oluyor bu benim beynini ziktiğiminin hemcinslerimin hiç suçu yoktur zikerken devam edin maşallahınız var.
sex esnasında ne yapmak istiyorsa onu yapan kızdır. ayrıca bunun tek başına yapılmadığını da unutmamak lazımdır.
çektiği acı, aldığı zevkten kat kat fazla olan kızdır.
göte gelen kızdır.
ak yol varken bok yolu seçmek.