bugün

bu brezilyalı kadınlar hep mi güzel oluyor diye sorduran dünyanın en ünlü top modellerinden biridir bu kişi.
1982 brezilya doğumlu olup victoria's secret içgiyiminin mankenlerinden de biridir ayrıca.
bebek gibi kadın daha ne diyim.

(#görsel )(#http://www.imdb.com/galle...0.jpg.html?hint=nm1492093)

http://www.maglavais.ro/u...na%20Beatriz%20Barros.JPG

böyle bir insan. peki ben neyim? hayvanım diyemeyeceğim.

adriana lima'nın evlenmesinden sonra yeni umudumuz.
adriana lima ile karislastirilan manken. adriana lima denen insan, bu tanricanin kicinin sol lobu bile olamaz. o kadar.
allah'tan birezilya'da doğmuş bu varlık. hayır türkiye'de dünyaya gelmiş olsa huyuna suyuna sallıcaktım ama bak şimdi içimde yaşatıyorum sevgimi.
çok masum,çok güzel,çok iyi... bana bir şeyler oluyor.*
salı akşamı özel bir defile için istanbul'da podyuma çıkacak tanrıça. facebook'tan da canlı izlenebilecekmiş..
hürriyet'in cumartesi ekinde gördüğüm bayandır.önceden çok beğenerek izlerken o bacaklardaki kılları gördüm ya hayattan soğudum...
Tanrının yaratırken malzemeden hiç çalmadığı kişidir. Bu kadar güzel olunmaz, olunamaz!
fiziksel açıdan harika, ama sesi boru gibi çıkıyor. o güzel dudakların arasından çıkan bu ses soğuk duş etkisi yapıyor.
bu gece beyaz showda olacağı söylenen seksi model.

eğer doğruysa ekranı beyaza boyayacağız demektir. *
an itibariyle başlayan beyaz show da konuk olacak model.
(bkz: ana beatriz barros ay yıldız dövmesi)
baştan aşağı dört dörtlük hatun. o kadar güzel ki kıskanamıyorum. insan değil bu ya.
Suan Beyaz Showda olan manken. Ayak bılegınde ay yıldız dovmesıyle ılgıyı uzerıne cekmıstır.
sikilesidir sevilesi tapılası kadındır.
(bkz: akşamdan kalan sözlük yazarları)

not: bu entry birazdan kendini imha edecektir.
''inanılmaz bir ülke… Tür insanı çok karizmatik ve mutlu, ülkemin insanlarına çok benziyor. Çok güzel anılarım oldu ve olacak… Türkiye ilk 5’ im arasında yer alıyor'' sözlerinin sahibi güzel.

seni güzel ülkemin hangi cennet köşesinde kandırdılar acep he? nerede o karizmatik mutlu insanlar. * ayrıca seni değil seni türkiye de gezdireni zikeyim, nerede kim gezdirdiyse artık.
muhteşem bir hatun. bakışları, teni,fiziği,gözleri,yüzü,gülüşü,saçları,duruşu vb... her bölgesi ayrı bir çekiclik kaynağı, her noktası ayrı bir cezbedicilik unsuru. kendisinin dişiliği ve mükemmeleiği kesinlikle hak ettiği değeri görmemkte ve bu noktada underrated'in şahı yapmaktadır kendisi. ve tanrı kadını yarattı denilecek sayılıl varlıklardan olup sevişilesi, yiyilesi, dokunulasıdır.
adriana limayı sollayabilecek güzel.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
http://kexx.net/uploads/_...Ana-Beatriz-Barros-65.JPG
sports illustrated'a bazı pozlar vermiş manken.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
tanıdığımız ve güzel dediğimiz bütün kadınlardan daha güzel olup, adriana lima'ya bile kusur bulabilen beni bile susturabilen, bildiğin tanrıça.
sahilde ablasıyla yürürken keşfedilmiş mankendir. Ek olarak Türkiye, kendi ülkesinden sonra en çok sevdiği ülkedir. Yine bir ek,idolümdür.
Güzel falan değildir
yuva bozan kaltaklara benziyor
Adriana lima ile kıyaslayan olmuş. Adriana lima daki o sıradışı seksilik kimsede yok.
baya bi çekiciligi olan hatun.
bebek yüzlüdür.