bugün 1193 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

amk ne ya

 1. 8 -6
  hakkaten amk nedir arkadas? adam gibi dolu dolu amına koyayim demek varken amk nedir yahu?

  hadi onu gectim güven, öz veri, tecrübe üclemesini kisaltmasini yapip terennüm etmeye okey. hatta buyuk ortanca kücük kelamlarinin kısaltmasina da.

  ama ağzin dolu dolu bu kelami edemeyip kisaltma yapmak hele ki a.q. diye bir varyasyon yapmak ve de utanmadan antony queen'in de boklamak hangi cografyada görülmüştür.

  herşeyi pratiklestirelim derken yahut efendilik yapalim derken özür dilerim ama bok yemenin arapcasini icra etmekten dingil mi dingil, masa kadar düz mantik bireycikler yetişmesine mahal veriyoruz.

  vatandas küfrüne mukayet ol yoksa fena olacak. madem ki yazamiyorsun küfrünü kisaltmaya kaciyorsun hele ki bunu konusma dilinde yapip utanmadan yazim diline geciyorsan vay ki vay vaylar sana.

  o halti yiyemeyeceğiniz belli ama biraz yaratici olun yahu. ne bileyim amk diyeceğine anemiden bir parca diyin falan filan. ama böyle cok rörörörö oluyor.
  #4207379
 2. 2 2
  (bkz: aq)
  #4207521
 3. 2 2
  amkın ne olduğunu, çok uğraşıp da çözememiş şahsın haklı serzenişidir. müsait bir zamanda arkadaşa amkın ne olduğu söylenmeli *, sonra da gönlü alınınca bir lokantaya götürülüp nohut-pilav ısmarlanmalıdır...
  #4207549
 4. 1 1
  (bkz: amına koyayım)
  #5646539
 5. 4 4
  (bkz: mercimeği fırına vereyim)
  (bkz: mfv)
  (bkz: mfv ne ya)
  #5646547
 6. 4 2
  amk değildir o. senelerin aqsu değiştirilmez.
  #5646561