bugün

(bkz: boş teneke) diye hitap edilesi insanlardır.

Aşırı saçma bir bir sözcüktür. Mide bulandırıcı.

Nezaketten uzak b☆ktan bir şey. Yakışıksız kalıyor. Ah nerde o güzel ve de duru türkçe konuşan özlü nevi şahsına münhasır insanlar. Yazık ...
Ben konuşurken değil de yazarken kullanıyorum amuyum.
aynen amk.
Her cümlenin sonuna noktalama işareti gibi kullanan gıcık olunası kişilerdir.

Yeni nesil ergenlerle birlikte farklı türevleri de çıkmıştır ki evlerden ırak.
(bkz: karton toplayan cocuk) amk.
Bu tarz insanların türemesinde incisözlük capslerinin büyük etkisi olduğunu düşünmekteyim. Her şakanın, her kızmalı cümlelerin, her altı çizilesi kelimelerin sonuna küfür yazmak ve bunun küfür olmadığını savunmak; ey gidi ey. Bence kendimizi daha güzel ifade edebilmeyi öğrensek, daha çok kitap okusak bu kelimeyi daha az kullanırız ve bu insanların nesli zamanla tükenir.
görsel
Genelde muhatap olmam. Konuşurken beyninin kafatasında değil, uçkurunda olduğuna inanırım. Ne konuşulur ki yani? Ne kadar konuşabilirsin? Adamın derdi belli.

Bunu yapan kadınsa zaten diyecek söz yok. O ifadeyi kullandığı an hadi bir dene denmesi gerekir.
https://www.youtube.com/watch?v=xOOr6PCe1lo
Rezil insanlardır.

Nezaket kurallarını bilmeyen cahil sürüsüdür.

Nezaket şart !!.
(bkz: karton toplayan cocuk)amk.
ne o öyle her yerde kendimi kasa kasa konuşamam ben yeri vardır. Aynen amk
Yazarken bi şey anlatırken bazen cuk oturur ama fazlası iticidir. Çok konuşmamak lazım.
Onların ben amk. Barzolar.
itici tiplerdir.
Bir aq'lu konuşan insan değillerdir.
aq'lu konuşanlar da bu gruba giriyor mu ona göre yorum yapacaktım.
size ne amk. her şey bitti buna mı takıldınız.
12-13 yaşımda online oyun oynarken aşırı kullanırdım. O zamanki halimden inanılmaz utanıyorum rezil bir çocukluk geçirmişim. O sıralarda bana katlanmak zorunda olan canım ailemden özür diliyorum. Aslında işin aslı şu klavye başında oyun oynarken o kelimeyi kullanırdım ama gerçek hayatta hiç küfretmezdim. Oyunun atmosferi ve bulunan yaş bu kelimeyi kullanmama neden oluyordu. Aynı oyunu halen oynarım canım sıkıldıkça, bir insanın amk kelimesini kullanmasından anlayabiliyorum hangi yaş grubunda olduğunu. Aynı yollardan geçtiğim için.
Ergendir.
küfürü yerinde kullanılırsa iletişim zenginliği sağlayacağı için sorun olmayan insanlardır.
Kimilerine yakışıyor valla.
nerde kullandığına göre değişir. cenazede gömün amk. dersen seni gömerler.
Eril birey turnusolu, gereksiz ve oldukça çirkin bir ifade...
amk kullandığını ispat etmeye çalışanlar ne kadar komik.