bugün

yüzde 60 ı şişman kızdır. bakın çok net rakam. bunların büyük çoğunluğu şişmandır. sadece siz tv de ve sinemada zayıflarını görürsünüz. bunlar yemek yerken kendilerinden geçerler. inanamazsınız. bir insan arka arkaya 3 hamburgeri nefes almadan nasıl yer diye. yiyor işte amına kodumun buzağısı.
erkeği hayatından bezdirecek triplere girmiyorlarsa makbul olan kızlardır. kendini rahat hissettiriyor mu ? seni insan yerine koyuyor mu ? sen konuştuğun zaman dinliyor mu lafını kesmeden üzerine 5 koymadan ? cevap evet ise süper. her an ortada hiç bir sebep yok iken trip yapma, nazlanma, ego patlaması yaşıyor mu ? cevabı hayır ise varsın kilolu olsun 3 hamburgeri nefessiz yesin.

buradakiler bizi yiyiyor hamburger niyetine egolar ile tripler ile onlar varsın hamburger yesin pizza yesin *
dünyada fransız kadınlarından sonra en çok aldatan kadınlardır. sonra sikiniz elinizde gezmeyin. *
inanmasi cok guc olsada en salagi dahi anadili gibi ingilizce konusmaktadir.hemde uc yasindan itibaren.Ulan bazen diyorum turkiyenin en dassakli univlerinden birinde bilgisayar muhendisligi okuyorsun yakindada yurtdisina mastere gideceksin hala ilkokul terk bi amerikan kezbani kadar aksanin yok diyorum.sonrada olum zaten o orda dogmus bukadar konustuguna sukret mk diyorum.evet.
hiçbirisini anadolu kizina degismem.
(bkz: yollu)
candır hepsi.
içlerinde çok sağlam olanları mevcuttur.
duygularını hiçbir toplum baskısı hissetmeden açığa vurabildiklerinden olsa gerek, birçoğu erkekten farksızdır. küfreden, kavgaya dalan, erkeklere sarkıntılık eden hallerini gördüğünüzde şaşırmayın diye belirtiyorum bunu.
soyları belli olmayan bu sebeple siyah beyaz iri minyon kısa uzun her özellikte kız bulmak mümkün.
Sokakta iltifat etseniz gotunu açabilecek ovulasyon dönemindeki kızlardır.
çok kolaylıkla elde edilebilir ve çok kolaylıkla da kaybedilebilirler. amerika´da yaşasaydım şimdiye kadar kesin bi 2000 kadınla falan yatmış olurdum.

birisi, fransız kadınlarından bahsetmiş, fransız kadınları kesinlikle bu kadar kolay değillerdir- fransızlar aslen-kimse bilmez ama- feci katoliktirler, fransa´nin hemen tamamı katoliktir, almanya´dan daha katoliktir- katolik kadını ikna et, seninle ölüme gider, o kadardır yani. sana resmen köle olur, bi dediğini iki etmez.

amerikalı kadınlar, kadın dejenerasyonunun uç noktasıdır, new york, chicago, hele los angeles´da hiç abartmıyorum, her gece başka kadınla yatabilme potansiyelin kesinlikle vardır- e tabii aids´e yakalanıp ölme potansiyelin de mevcuttur...

ben new york´ta adres sorduğum kadınla yatmıştım, bu örneği verebilirim- bak, buna, almanya´da falan da inanmıyolar, ama harbiden gerçektir.

mesela alman kadınları da avrupa´da hoppa olarak geçer, alman kadınları amerikan kadınlarının yanında azizedirler resmen. burada adres sorduğun bir kadınla yatabilmen için antonio banderas tipi bişey olman lazım, ki ona bile şüpheyle bakarım, ben.

cidden-ben amerika´ya birkaç kere gittim, size oradaki maceralarımı anlatsam- paganviodio bize keko gördün galiba, sıktıkça sıkıyosun, dersiniz. ama hepsi gerçek.
Fransa ve fransız kadınlarının dini inancı ve mezhebi üzerine yazılmış ancak fransa nın %50 kadarı katoliktir onlarında % de kaçı tutucudur muamma tabi. Türkiye nin de % de 75 i sünni ama yüzde kaçı tutucu veya bu yüzde içinde tutucu olup kaçı ihtiraslarını dizginliyor muamma.

Dini inanç mezhep vesaire... Çok mühim değil yani.
Yuzde 90inin uyusturucu kullanip bolca sex yaptigi gayrimesru bir donem vardir.
lisedekiler tek tornadan çıkmış gibi aynıdır.