bugün 867 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

amcik cesitleri

 1. 0 0
  En populer 3 adet amcik cesidi vardir.

  1. Keci tirnagi:

  en makbul olanidir sekil itibari ile kecinin tirnagina benzer, bazi sehir efsanelerine gore dil atildiginda kapaklar sagli ve sollu olmak uzere iki yana acilir.

  2. Sogut yapragi:

  Digerine gore pek aranan bir cesit olmasada yinede cogundan iyidir. Hatta bu cesitle karsilasildiginda verilen bir tepki olarak sunu akla getirebiliriz:
  - Am buldunda killisinimi ariyorsun.

  3. Trampet Kabagi:

  Her ne kadar siralamada 3. sirada yer alsada, arananlarin arasindadir. Isminden de anlasilacagi uzere, oldukca temiz ve kaygan bir yapiya sahipdir. Yalniz isim aldatmasin kabak dediysek buyuk degil kucuk. Kabakdan yola cikarak kabak sebzesinin uzerindeki yariklardan ismini almistir.
  #9572672