bugün

Bir adet çikolatalı pastadır. Kalitelisinden olsun ama.
görsel
Yeni moda oldugu icin degil de, cocuklugumda izledigim beauty & the beast filminde gorup icimde kaldigi icin ve o film beni cok etkiledigi icin, ben hep icten ice bunu istemisimdir.

Bunun kac para oldugundan haberin var mi diye dusunenler olacaktir.Bu markada cok pahali satiliyor ama uygun fiyata muadilleri bulunur veya evde bile diy videolari izlenilerek yapilabilir sonucta burda onemli olan dusunce.
görsel
Ben bundan alırım ama öyle süs değil tam bir saati gösterenden.
bu gün benim doğum günüm, logitech g300s alan olsa ne mutlu ederdi...
Sevdiklerinizin yaninizda olmasi en güzel hediye bence.

Vallahi prim kasmıyorum. Evet birisi ev araba hediye etse tabiki sevinirim ama realist düşünelim. Hediyeler güzeldir fakat sevdiklerinin yanında olmasi cidden en güzeli.
Ataç ve pipet.

Ataçla bazı sayfaları birleştirir pipetle bir şeyler içerim.
Benim için kitap ve model arabadır. Bunları hediye eden herkesle evlenebilirim. Kadın erkek fark etmez!
emek harcanarak yapılan her türlü hediye.
sevgi neydi ?
sevgi emekti.
Duyduğum bir tane var. ilerdeki sevdiceğe yapacağım.
Fikir şu hediye alacağın insan senin için değerli ama ayrı geçirdiğiniz doğum günleri var. 1 yaş 2 yaş 13 yaş vs. Bunlar için tek tek hediye alacaksın. O yaşlara yönelik bu 7yaş için bi kalem 10 yaş için minyatür bisiklet olabilir.
Çok romantik bence. Umarım kutu içine çikolata koymak gibi ortalık şeyi olmaz. Hoş o kadar hediyeyi almaz kimse. *
iphone 5, samsung galaxy note 2, samsung galaxy note tab 10.1 yada ps 3, bir insana alınabilecek en güzel hediyelerdendir.
kişiye göre değişiklik gösterecek hediyelerdir. mesela bana göre en güzel hediye mutluluktur. peki mutluluğu hediye edebilecek kaç kişi vardır? işte bu tartışılır.
(bkz: iphone 4s)
liseliler için şişme kadın.
Böyle başlık açan yazar, doğum günü hediyesi almakta karar veremediği için, muhtemeldir ki, sözlük yazarlarının fikirlerini öğrenmek istemektedir.
(bkz: porsche 911 turbo)
"içimden gelen en sıcak hediye" deyip s.çılan bok verilebilir.
alınabilecek en güzel hediye, ne olursa olsun her zaman yanında olacağını bilmektir. maddiyata önem vermeyip, maneviyata fazlasıyla saygı duyan insanların sarılacağı en güzel doğum günü hediyesidir.
kendin yaptıgın her türlü hediye.
manevi değeri olan hediyelerdir.
atlıkarıncalı müzik kutusu.
sınıfın en çalışkanının anatomi sınavında kendi kağıdına senin ismini yazıp kıyak geçmesidir.
hediyenin en güzeli her zaman elde yapılanıdır düşüncesiyle, doğumgünü sahibine elde ve evde yapılan hediyedir.
tabi ki bir ajdar alübümü efenime söyleyeyim ajdar posteri veya konser biletidir.
en güzellerinden biri arabadır
bana yazılmış şiir.
güncel Önemli Başlıklar