bugün

çocuk sikenlere göz yumup, kimseye zararı olmayan eşcinsellerle uğraşan itlerin açıklaması.

zerre kadar delikanlıysanız o lgbt yürüyüşüne gelirsiniz, geldiğinizde sizden birini yakalayıp ne yaptığımı göreceksiniz. Allah'ın çomarları.
inşallah bunları silke silke aralarına alırlar.

Bir daha bu işlere bulaşmazlar...
anlamadığım husus şudur ki, millet neden homoları savunma peşinde. Hazreti lut'un kavmi bu sebepten helak olmadı mı? Evet. bu ahlaksızlığa engel olmak bizim en büyük düsturumuz olmalı. Türk milletine yakışmayan unsurlar bunlar.
mal beyanıdır..
otomatik giri girilebilecek başlıklar sınıfındadır..
Ozgecan için, serap eser için, Somalı madenciler için, ensar vakfı ulan ensar vakfı için tek bir açıklamanız yok lan.

Gidip ensarcı mahluklar için bir açıklama yapsanıza.

Lgbt çiler ağzında jilet çeviriyor gidin de facanizi bir bozsunlar.
görende lgbt cileri dünya barış ve özgürlük elçileri sanacak. Adamlar-Kadınlar her ne haltlar sa Bornova sokağında millete jilet sallıyor.
Bir takım ibnelere dert olmuştur.
Yetmez ama evettir. Diğer toplumsal hadislerde seslerini yükseltmemiş iseler ayıp etmişler. Kınarım. Ama kalkıp da ibneliği, erkek erkeğe sapkın cinsel yönelimi meşrulaştıran zevat için "gösteri bunların hakları, özgürlük, bla bla bla..." diyemem!
Açıklamaya gel agsjk.

Ne yapacaklar acaba çok merak ettim. Gayleri dövüp lezbiyenlere tecavüz mü edecekler?
Aktifler duburunuze, pasiflar agziniza verse keske. Vatani, milleti, dini, ahlaki... Her neyi korumaya calisiyorsaniz, once kendinizden koruyun.
Demokrasilerde gösteri ve yürüyüş düzenlemek bir temel yurttaşlık hakkıdır. Kaba kuvvetle, tehditle bu hakkı engellemek suçtur. Birey özgürlüğüne keyfi müdahaledir ki kesinlikle hoş görülemez. Hele hele "biz uyardık, ya gereken yapılır ya da bizden günah gitti" şeklinde demokratik güce aba altından sopa göstermek , üstü kapalı tehdit etmek, hiç bir demokraside sindirilecek türden bir edepsizlik değildir.
LGBT onur yürüyüşü bir temel insan hakkını kullanımıdır. Çok meraklıysanız ertesi gün siz de "homofobiye destek yürüyüşü" düzenlersiniz. Emin olun hiç bir LGBT oluşumundan da tehdit almazsınız, kimse satırlarla palalarla karşınıza dikilmez, size sövmez, sizi darp etmeye, öldürmeye falan kalkmaz.
sözlükte bu kadar çok mu alperen ocağı mensubu varmış?

(bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler)

ty.
troların akıllarını başlarından alacaklar.
neymiş bu topraklarda gayri ahlaki yürüyüş yapılamazmış hele ki böyle bir ayda.

ulan burası Arap toprağı değil. araplar sülaleni katledince soykırım yapınca sen öyle sandın. öz türk insanının Arap şeyiyle işi olmaz.
yasalara aykırı açıklamadır. devletten izin alınmış yürüyüşü durdurmaya, insanları tartaklamaya kalkışırsan insanlar da telefonda 155 tuşlarına çatır çutur basar. coplar tepende beliriverir.
bırakın insanlar başkasına zarar vermedikçe istediği görüşü benimsesin. gaddarlığın lüzumu yok. az biraz hoş görüyü öğrenirseniz eksilmezsiniz.

not: lanet olsun ki bu açıklamayı yapmak zorunda kalıyorum ama heteroseksüelim. yine de farklı düşüncelere saygı duyuyorum.
açıklamayı yapan kürşat reisoşa ait 2005 tarihli haber;

http://www.hurriyet.com.t...iskence-yaptilar-38735249
engel olurken o tombiş tombiş yumurta gibi götlerine tikkat etmeleri gereken topişlerdir.
kimin köpeği bunlar?
hiç bi sikim yapamazsınız. bari alperen ocakları adına konuşmayın ya.
alperen ocakları denen ağıldan gene über bir saçmalama.

neymiş? değerlerine aykırıymış! zorla kolunuzdan tutup yatağa mı atıyorlar? içkinize ilaç atıp fiili livata mı uyguluyorlar? size ne yarraaam!!!

geceleri travestiye gidip erkeklik taslarlar bu şerefsizler! tam osmanlı torunları işte. bir tek hamamda sarhoş kafayla oğlan kovalarken düşüp gebermedikleri eksik kalıyor.

(bkz: anadolu çomarı)

not: "ibneliğin onuru mu olur lan" kafasında bir adamım ama bu davarların her sikim hıyar diyene tuzlukla seyirtmesi; her boka maydonoz olması midemi bulandırıyor.
kimse nasıl dogacagina, ne olacağına karar veremez. o yüzden acikkamanizi gtunuze sökün dediğim durum. ha ben bayanlardan hoşlanan bir erkeğim, ama bu açıklamam sorun yaratıyorsa ben burdayım.
mal ocağının malca açıklaması.
desteklenmesi gereken açıklamadır. bu ülkeyi şu ramazan gününde ibnelere bırakacak değiliz. bu ş.refsizlere geçit verirsek atalarımızın kemikleri sızlar.

ulu orta rezillik yapacaklar biz de susacağız öyle mi? çok net söylüyorum bu ahlaksızları savunanların onlardan farkı yoktur. bunlar yüzünden başımıza taş yağacak.

sustukça tepemize çıkıyorlar yeter artık onların bu ahlaksızlıklarına tahammül etmek zorunda değiliz. bu ülkeyi beğenmeyen defolup gitsin.
bazı malları fena gaza getirmiş açıklama. ensar vakfı'nda 45 erkek oğlanın ırzına geçilirken atalarının kemikleri sızlamadı mı lan, hit oğlu hit.

bu yobaz gericiler yüzünden hiç destek vermediğim eşcinselleri bile destekliyor konumuna düşüyorum. zihniyetsizler.
önce zekatlarını ersin ondan sonra konuşsunlar.