bugün 1243 başlık

alper terzioğlu

1. 13 4
    Twitter da Mustafa Kemal Atatürk'e sürekli hakeretler de bulunan hesapta eleştirmen jöleli yeni türeyen troll.

https://twitter.com/AlperTerzioglu
  2. 8 4
    mahallenin delisi durumuna düşmüş, bir gösteri insanı. atatürk'e hakaret etmenin para ettiği bugünlerde geçinmek için yada torpil(terfi) için saldırıyor. saldırsın bakalım. keser döner sap döner gün gelir hesap döner.
  3. 10 4
    --spoiler--
    Su Kamalistlere bir tavsiyem var Cemil ipekci ile Barbaros Sansali ciftlestirsinler cikacak cocuk kesin Kamal olur inanin buna.. köken ayni
    --spoiler--

şeklinde aptal bir twit daha atmıştır.kendisi atatürk'e laf atmayı bir bok sananlardan.
  4. 0 0
    An itibariyle twitterda trend topic olmuştur.
  5. 2 2
    uludağ trolllerine taş çıkartacak niteliklere sahip twitter kullanıcısı. Laiklikle ilgili yazdıklarını gülmekten okuyamadığım bunun yanında destekçilerinin de bir o kadar troll olduğu kişimsi.
  6. 3 -1
    Kendisine edlen küfürün haddi hesabı yoktur sanırım. Twitter adresindeki isminin yanında ay yıldız olması ise güldürmüştür.

(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
  7. 2 -2
    Twitter da binlerce kullanıcının orospuçocuğualperterzioğlu şeklinde tepki gösterdiği şahıstır.
  8. 3 1
    sağa sola küfür edip, eğlenen twitter trollü.

hayır herif göte gelecek haberi yok. sürekli birilerine gay demesi, kendisini zamanında gaylerin hafiften yokladığını göstermekte. şimdi dava açılacak filan ondan sonra mahkemede ''ühüüü yeğenim yazmış yeaa'' diye ağlayacak gerzek herif.
  9. 1 -1
    Arkası sağlam demek ki hala bişey olmadıysa.
  10. 1 1
    "gay olduğunu açıklasana yavşak" şeklinde cümle kuran insanları ciddiye alıyor, sinirleniyor, küfrediyoruz. bence onun açısından çoktan misyon komple!
  11. 2 0
    uludağ trollerine taş çıkaran twitter trollü, hem de kimliğini gizlemeden.ya iddia kaybetti ya da reklam yapıyor; çünkü, böyle devam ederse başına büyük dert alacağı kesin.
  12. 8 6
    troll filan değil bildiğin embesil. en fazla birkaç saatlik şöhret için mahkemelerde sürünmeye değer mi? yazdıkları zaten ciddiye alınacak gibi değil. sallamıyorum bile. yalnız umuyorum ki o şeyleri yazan kişi gerçek ismini vermeyecek kadar akıllıdır. alper kan alırlar yavrum bi taraflarından. bu ülkede hala atamızın izinden yürüyen binlerce kişi var.
  13. 9 1
    baktım ne anlatmak istiyor diye

cidden küfür etmeye bile değmez

küfür yedikçe morallenir böyleleri, ilgilenmemek lağzım..
  14. 4 2
    adamın yazdıklarından çok ona destek çıkanların söylediklerine yoğunlaşılmalı gibi..
  15. 3 -1
    insancik. bak arkadasim, eger sen bir kesime ya da bir kisiye soysuz diyorsan sana orospu cocugu demelerine gocunmayacaksin; zira soysuz demek de bir nevi orospu cocugu demektir bu 1. kimse ataturk'u sevmek zorunda degil, zaten ne geldiyse basimiza bu zorla guzellik yaptirma aliskanligimizdan oldu. ben ataturkcu degilim, ama bir tarihci, bir insan her seyden once bu topraklarin insani oldugum icin saygi duyuyorum. mondoros ve sevr ile mudanya ve lozan arasindaki sure zarfinda yapilanlari, fedakarliklari ve savaslari -analiz etmeyi gectim- bilmeden ataturk'e ve arkasindaki anadolu insaninin emelini ve bugun ustunde yasadigin ulkeyi anlayamazsin. bu 2. bir insan escindlsel oldugunu itiraf etmek zorunda degildir. ama bir kisiye iftira ederken ya da elinde sundan duydum gibi son derece subjektif iskembe-i kubradan sallanan laflarla ortaya cikarsan o insanin arkasindaki insanlar da sana kotu soz soyleme hakkina sahipler. bu da 3.

edit: protest sanayici bir gorsel eklemis, bu yazdiklarini gormemistim. evet efendim kendisi hakkinda bu gece twitterda acilan tt'ye katilmiyorum, ama hakketmis demeden de gecemiyorum nedense.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/336693/+

bu da benden http://galeri.uludagsozluk.com/r/336734/+
  16. 1 1
    nereden para kazaniyor nerede calisiyor acaba. bunlari diyenin bu saatten sonra bu ulkede barinamamasi lazim normal sartlarda.
  17. 3 1
    kendisine orospu çocuğu denilerek, orospulara ve orospu çocuklarına hakaret edilmesine neden olan; batılı güçlerin altında köle hayatı yaşayıp haçlı zihniyetin köpekliğini yapmak isteyen bir yaratık. özgürlük ve türk egemenliği zoruna gidiyor galiba. soyunun bir avrupalı tecavüzcüye dayanmasını engelleyen atatürk zihniyetine olan nefreti bundan galiba.

bu ve bunun gibi ruhu orospu olanların hiç bir önemi yokta, bu zamanlarda çoğalıp istedikleri gibi konuşmaları deli ediyor adamı. yoksa konuşulacak bi boktan değeri yok, garp itinin... *
  18. 0 0
    küfür yemeye doymayan parazit. başka söze gerek yok.
  19. 2 0
    resmen gelin beni öldürün diyen denyo. canına susadığı ve kaşıntısının olduğu çok belli. halk bunun gibi orospu cocukları yuzunden birbirinden kopuyor. bu ve bunun gibileri sikip atıp öldürecksin.
  20. 1 1
    Ali kemallerin, Damat Feritlerin torunu olduğunu ispatlamış olan gereksiz organik atıktır.
  21. 5 1
    mide bulandıran asalak.
  22. 1 1
    bot (bkz: counter strike)
  23. 1 1
    (bkz: peçeteden kendi imkanlarıyla doğmuş)
  24. 0 0
    yediği küfür tt olan insan.

ben olsam intihar ederdim orası ayrı.
  25. 3 3
    1 ay öncesinden pislik yapmaya başlamış yaratık. e hani bu ülkenin polisi. 1 aydır ne iş yapıyor? milleti galeyana getiren bu iti neden tutuklamıyor. kime güveneceğimizi şaşırdık.