bugün

az önce telim çaldıktan sonra açmam üzerine gelen cümle. tek bir cevap verdimm eeeeee

edit:530lu bir numaraydı
(bkz: bir aslan gordum elli metre)
az önce telim çaldıktan sonra açmam üzerine gelen cümle. tek bir cevap bile veremedim heyecandan.

edit:531 li bir numaraydı
işte o an*

görsel
az önce telim çaldıktan sonra açmam üzerine gelen cümle. tek bir cevap bile veremedim.

edit: bimcell kullanıyordu
az önce telim çaldıktan sonra açmam üzerine gelen cümle. tek bir verdim allahuekber.

edit: 666lı bir numaraydı.
''Kıvanç ile Haz Peşinde'' başlığı altında sunulan http://www.hazpesindeysen.com sitesinden sizinde istediğiniz kişileri bu türden aratabileceğiniz magnumun reklam sitesi. Yalnız videoları çok şahane yapmışlar.
magnum 'un hazpesindeysen.com isimli sitesindeki bir uygulamadır bu efendim. bu uygulamada kıvanç o seksi sesiyle şöyle der: "hadi bir arkadaşının numarasını ver, ben de onu arayıp magnum'dan bahsedeyim." * numarayı yazarsın otomatik olarak 530lu bir numaradan o arkadaşın aranır ve otomatik sesli kıvanç konuşur: "alo, ben kıvanç. kıvanç tatlıtuğ. numaranı x'ten aldım. * * * magnum'dan aston martin kazanma şansı bıdı bıdı" diye konuşur.

sonuç: kıvanç gerçekten sizi aramadı. arkadaşınızın size yaptığı ufak bir şaka.
i am james. james bond.
- alo ben kıvanç tatlıtuğ
+ ayyyyy bende gözdeeee
-bi siktir git amk ergeni.