bugün

bazı lalelerin şu sıralar yaptığıdır.

yok yakarım, yok öyle yaparım, yok böyle yaparım. sözde müslüman la bunlar. bak hele delikanlıya. *
babasının yanında korkudan sigarasını yakamayan g.t beni yakıyor. aklıma mahsuni nin şarkısını getirdi

bir yığın kitabı yığmış önüne ey can önüne
sinek konsa korkar tatlı canına
hippi yosmasını takmış koluna
beni vuracakmış (bkz: ker) hele hele

hippi yosmasını çıkar aynı bu yavşaklar işte. *

köylüden yanadır toprak sürmemiş
viskiden gayrıya dudak sürmemiş
ömür boyu serçe bile vurmamış
beni vuracakmış bak ite hele. *

bunlar böyle adamlar. la bi dur bakalım senin allahın beni yakabiliyor mu? beni yakabilecek mi ki sen bir aciz müslüman beni yakmakla tehdit ediyorsun fuzuli???

hadi bi yak hele la hakket ankara karlı, -10 derece soğuk. belki ısınırız . *

edit: küfür adledilen göt ve bir adet amk hatası düzeltildi!
islamı takım tutar gibi savunup, ''gerekliliklerini yerine getiriyor musun?'' diye sorunca ''ben bildiğim gibi yaşıyorum yea :\'' diyen tiplerin olayı.

inançlarıma hakaret edemezsin!!!1231! diyen bu andavallar deist/ateist olduğunu dile getirince neden etmedik hakaret bırakmazlar.

olmayan inanç kültürleri ile kulaktan dolma ve çevrelerinden edindikleri dogma bilgileri kafalarının içine öyle bir yerleştirmişlerdir ki, doğruyu söylesen dahi işlemez.

biz bunlara idefiks diyoruz.
allahsızların iddiasıdır, müslümanlar sadece allahın rızasına taliptirler, ötesi değil,
hani atatürkten fazla atatürkçülükle suçlanıyorlar ya şu ara allahsızların bazıları, zoruna gitmiş bazı allahsızların, o yüzden salyalar saçarak sövüyorlar,
rahat olun yani, gene mantıksız bir allahsız kışkırtması ve nifakıdır.
dinsizleri bir araya toplayıp bana tapın diyen ateistin yaptığından çok daha masum olan şeydir.

allah'a tapacaz tabii. o'nun rızasından daha fazla taparsak da ne mutlu bize.