bugün

youtube yorumu fıstıktan daha cok güldürmüştür.

Arkadaşlar, bence bir insan koymuşlar arkadan o konuşuyor.
Ben kurana baktım, antep fıstığı konuşuyor diye bildirilmemiş.

(bkz: eyy fıstık sen nelere kadirsin)
http://www.youtube.com/watch?v=Vq1IA9ONFkE videoyu boşverin yorumları okuyun bence.
youtube'da rastlanabilecek. "allah diyen aslan" "allah diyen papağan" "ibretlik" vb. videolardan sıkılan kişinin tiye aldığı ve biraz da dozunu kaçırdığı video.

ve de insanlarımızın yorumlarından bir kesit.*

"ibretlik gerçekten tüylerim diken diken oldu. bir fıstık kadar olamıyor bazılarımız. allahütelala kalp gözümüzü açık tutsun"
"bence bu gercek degil cünkü fistigin hic agzi oynamiyor ses sanki arkadan gelyior , insanlari kandirmayim"
"yok ya ne gerçeği yalan"
"hala şaşkınlık içerisindeyim bu nasıl olur yarabbi... allah yoktur diyenler alın işte size en büyük kanıt, antep fıstığı allah diyor ağlamak istiyorum."
"Cok Yapmacık." cevap: "ciddi olamazsın"
Arkadaşlar, bence bir insan koymuşlar arkadan o konuşuyor.
"Ben kurana baktım,antep fıstığı konuşuyor diye bildirilmemiş?"
"artık bilim adamları bu videodan sonra müslüman olmaya başlarlar"
http://www.youtube.com/watch?v=Vq1IA9ONFkE % 100 imana gelme garantili videodur.
Bu ne mucizedir yarebbel alemin. Artık imana gelebilirim.
davut diye bağıran badem değildir. (bkz: davut diye haykıran kedi)
"yalan beyler inanmayın çünkü antep fıstıkları konuşamaz" diye bir yorum var.

sanarsın bilim adamı amk.

bence bize bir şeyler anlatmak isteyen fıstıktır.
arkadaşlar bunu burada görünce çok şaşırdım. bir antep fistigina allah dedirtmek cok kolay.
malzemeler:
100 ml zemzem suyu.
1 adet antep fistigi
acamazsaniz diye 1 adet bicak.

yapılışı:
zemzemi müessesemizde bulunan kutsal kaseye dokuyoruz. ardindan fistigi icine yavasca euzubesmeleler ile birakiyoruz. zemzem yalitkandir ve icine fistikla beraber cin girerse sudan cikamaz. ardindan 1 saat zemzemle birakiyoruz.
afiyet olsun, fistiginiz hazir. konusmazsa bicagi kullanip agzini biraz daha acin. allah diyecektir. afiyet olsun...