bugün

sözlüğümüzün azılı trollü tengir'in içmelerdeyiz uludağ sözlük başlığına alkolsüz içecek fotosu atanlara tepki göstermesi sonucu, alkolsüz içilen içeceklerin paylaşılması hususunda kurulmasını rica ettiği kulüp, kulübümüz!

(#41376078) yine her zamanki gibi seri eksi oylama yapmak için sayfasını ziyaret ettim t*ng*r'in. profiline girdiğimde artı oylarını sıvazlıyor bu şekilde bir grup kurulması için sitem ediyordu, biz sağlıklı bünyelere.

usulca eksi butonuna abandıktan sonra isteğini yerine getirmek açısından verdiği bkz'ı başlık olarak açmayı kendime misyoner edinmemden dolayı başlığı açmaya karar verdim, bütün cesaretimi kutlayarak.

zira, paylaştığımız resimdeki fotoğraflar alkolsüz olduğu için tepkime koymuş, tipik bir kamalist olarak dolaylı yollardan bizi rakı, şarap, bira, esrar, eroin, ispirto, zift, kolonya vs.vs.vs içmeye zorlamıştı.

ama olmadı, tutmadı. işte gururla çıktık karşılarına, alnımızın akıyla zira kamalist alkoliklerin bir planı varsa iyesta'nın da bir planı vardı.

(başlık altında alkollü içecek görseli paylaşanları sorgusuz sualsiz banlıyorum, ona göre. sonra "vay efendim, yok efendim, yabozlar" diyerek ağlamayın)

oghhhh, yarasın! evet.

görsel
Tutamayacak başlık.

(bkz: maklube)
Layığınız olan başlık.

Ben tengir reisi haklı buldum açın böyle ezik fakir bir başlık oynayın kendi aranızda kumda.
(bkz: iki çay bile içeriz)
Alkolsüz içmeler olmaz, kendine gel Uludağ sözlük.
alkollü içenlere özenmektir. asla alkollü içenlerin yaşadığı keyfi yaşayamayacaksınız.
şuradan viskimi koyayım da içip yorgunluk atayım bari.
fakir içmesi. zengin olan aldığı biranın vergisiyle devlete de bira ısmarlar.
Limonata ve Muhallebi kokan başlık. Iyy.
şu mübarek cum'A günü hürmetine ayyaş, çapulcu, tinercileri ıslah eyle ya rabbi, ıslahları mümkün deyilse kahhar isminle kahru perişan eyle ya rabbi. aşk ile amin!

bismillahh...
görsel
görsel
Ssonuna kadar desteklediğim içme şeysi.
pilavlı sohbet müdavimi badem bıyıklıların feyzli(!) muhabbetlerine maruz kalma ihtimali yüksek olan içmecedir.
(img:#1833545) sıradan bir öğle arası. *
her beyeni bir tokat olsun kardeşlerim, bu tc çapulcu, ayyaş, tinerci, şarapçı takımına. evet.
görsel
görsel
Bir gün bu başlığa düşeceğimi bilseydim o gün intihar ederdim.

Neyse 2 saate normale döner rakımı içerim az sabır edeyim.
mübarek berat kandili öncesi çayımızı/kahvemizi yudumlayıp ibadet ile geçireceyimiz gece öncesi iki lafın belini kırıyoruz. kahvemiz de var çayımızda.

leş gibi alkol kokan, bir yanı kusmuk diyer yanı boş bira şişesi dolu başlıklar bize göre deyil anlıycağınız."hürppggghh oghh!" evet.

görsel
tc ayyaş, çapulcu, layikçi, ful pasif, gay, ateyiz, alkolik takımına inat içiyoruz gençler. fon müziğimizde alttan ufak ufak eşlik ede dursun. evet.

görsel

https://www.youtube.com/watch?v=FuqwJmPc_8I
bizansın torunları içiyorda, fatih'in torunları içmiyor mu sandınız?

görsel

http://www.youtube.com/watch?v=Ruk8HyDGFvM
görsel
Çay saati...
hafif bir iftar yemeği sonrası yine içmedeyiz sözlük. yarasın, hürrppp oghhhh! evet.

görsel
sütünüzü için yatın. ayak altında dolanmayın. gündem yoğun mazaallah başınıza bi iş gelmesin.
bizansın torunları içiyor da fatihin torunları iç.... ulan bunu daha önce yazmışız yav. neyse, evet.

görsel
ah tayyib ah, ne hale getirdin ayol ülkeyi. alköl alıcek paramız bilene kalmadı, sayende yaboz olduk alkölsüz içiyoruz. "dindar nesil yetiştiricez" dediyinde kayle almamıştım seni ama bi şekilde başardın bunu ayol. hofff!!!

görsel
Hele şu laflara şu bardağı tutuşa şuna bi bak hele...

görsel
görsel

burda içme yok, ne alköllü nede alkölsüz. manzara fotorafı bu sadecene. çünkü parasızlıktan artık alkölsüz de içemiyoruz. bebek'te soyup soğana çevirdiler bizi nonoşlar. bi kave 50 tale olur mu ayol?

cebimizdeki bütün parayı verdik, beş parasız kaldık. eve nasıl dönücez bilmiyorum. otosptop mu çeksek acaba? ya taciz ederlerse. hofff!!! allam bütün aksilikler, talihsizlikler beni buluyo ayol! tayyib istifa!
Eve dönmek için kumbarayı patlat. Tayyip de istifa etmek zorunda kalmasın.