bugün

erkeklik şerefi olmayan erkektir; ya da ibnenin önde gidenidir.

bilinir ki mükemmel türk insanımız tecavüze uğrayan kızın ardından "ee kaşınmış o da" diyebilmektedir. ve ne kadar vahimdir ki bu durum her ortamda varlığını sürdürmektedir. sevgili ulu sözlüğümüzden almamız gereken ders ise şudur;

"alkollü kız buldun, kaşınmış o; sen de gidecek ve kaşıyacaksın." * * *

ayrıca sevgili yazarlarımızın alkollü bir kızdan istifade etmeye "oh iyi olmuş, vur dibine dibine" mantalitesiyle yaklaştıkları tespit edilmiştir. kendi dişi akrabalarını göz önünde bulundurmaları dileğiyle.
alkolden sonra "kendimi kaybediyorum ayyyy" diyen tipteki kızlarımıza müstahak olan davranıştır. içeceksen o masadan adam gibi kalkmasını da bileceksin.
aciz, ezik yaratiktir. boyle ibne gibin hatta seovi gibin bir seydir.
(bkz: alkol butun kotuluklerin anasıdır) *
not: işbu bakınız kaşıntısı olmayanlar için geçerlidir.
(bkz: yazar burda reklamini yapmis)
Nuri Alço'dur kendisi*.
alkollü arkadaşı, kafasının güzel olmasından istifade, en masum ihtimalle yalamaya çabalayan terbiyesizdir.
Bir kız zaten tamamen güvenemeyeceği bir erkek yanında çakırkeyf olacak kadar alkol alıyorsa kendinden etinden sütünden yararlandırmak istemektedir.*
konu sadece erkekle alakalı değildir, asıl kırılma noktası kızdadır, nedir kızımızdaki önem arzeden detay, çünki kızımız, başına gelecek her şeyin kendisine müstehak olduğu kızdır. ilk olarak, önüne geleni yatağa atmaktan başka bir düşüncesi olmayan insanla ne işin var, neden içersin, hadi içtin, kişi kendi ayarını bilir, vakti gelince kendine çüş dersin, hadi onu da geçtim, alkole dayanamıyorsun, içtikçe içesin geliyor, al yanına güvenebileceğin arkadaşını, kuzenin vs.

netice itibarı ile her hareketi ofsayt olan, yararlanılmayı sonuna kadar hak eden kıza, layık olduğu hareketi yapan erkektir. o da yavşaktır orası ayrı bir konu...
kötü niyetini özgüven eksikliğiyle kombine eden bir zavallıdır kendisi.

edit: aramızdaki alkollü kızdan yararlanan yazarı rahatsız etti bu.
kız sarhoş olduktan sonra hedefine yaklaşmanın vermiş olduğu mutlulukla nawh gülüşü atan erkektir.
(bkz: nawh)
tek öbekle orospu çocuğu.
alkolle bir alakası olmadığından, pek de suçlanmaması gereken erkekdir.

-şimdi ulu sözlük ana habere bağlanıyoruz sayın seyirciler.. aldığımız yeni habere göre sarhoş olan kız veriyormuş(!). oha, bu ne biçim haber lan? alo merkez...

olmadığına göre, alkol denen sıvıdan dolayı, kız toplum baskısından kurtulmuş olmanın verdiği rahatlıkla erkekle münasebete girebilir. bunda alkolün suçu yok, suç o ortamı yaratan sistemde, beyinde, zihin yapısında.

biraz basit algulamışız olayı galiba. alkollüyken insan kendindedir. ne yaptığını da bilir. kendini kandırır ayıldıktan sonra. bahaneler üreteci.
sapına kadar erkektir. gerçi yukarıdaki entrylerde geniş bir biçimde ele alınmış konu ama bir de ben nacizane fikrimi sunmakta sakınca bulmuyorum.
içki masasına kimle oturup kalkacağını hala öğrenememiş kızı kim görse yapar böyle şeyler yalan değil. sen git elin sapığıyla, tanımadığın herifle iç o da seni afidersin zükmesin! olacak iş değil a dostlar. erkektir, nefsine hakim olamaz. sen hatunsun lan! tut azcık kendini, evlendikten sonra içersin kocanla(!) nasıl türk anaları yetişiyor tanrım! ooo şiitt diye bağırasım geliyor yeminle.
öyle elin adamıyla içki masasına oturup bi de kelle olup adamın kucağına düşen kıza müstehak erkek tipidir. kızını dövmeyen dizini döver.
alkollü erkekten yararlanmaya çalışan kızdan* daha masum ve durumu değerlendiren erkektir.
akıllı erkek tipidir. Golü koklar, avcıdır avlar. Gerisi hikayedir. De sittirin gidin.
bildiğin piçtir, orospuçocuğudur. delikanlı ve azıcık haysiyeti, şerefi ve de babası belli olan adam böyle bir acizlikten yararlanmaya kalkmaz, yararlanmaya kalkana da destek vermez.
kesinlikle yanlış hareket içindedir ama bir de sormak lazım, hırsızın hiç mi suçu yok?
babası, anasını sarhoşken düdüklemiş ve bunu doğurtmuştur muhtemelen. o yüzden böyledir.

ama bir de bu vardır ki yukarıda tanımlanan adamların varlığından bihaber gibi davranır.
(bkz: arkadaş dediği her erkeğe güvenen kız)
(bkz: eline diline beline sahip ol) *
türkiye de her yerde rahatlıkla göreceğimiz tiplerdir ; zira türk erkeği için alkollüsü alkolsüzü farketmez ; önüne gelen kızdan yararlanmaya çalışır.***
alkolsüz genç kızlara sulanan ayyaş abaza erkeklerden daha fazla insanı küfüre zorlayan kişidir. küçükken izlediği yeşilçam filmlerinde hep kötü adamı örnek almıştır. büyük ihtimal kafa bulanık değilken kızlar tarafından beğenilecek ne bir sıfata ne de görünüme sahiptir.
yanlız başına alkol alan kızların aklından çıkartmaması gereken tiptir gayet tehlikelidir. karaktersizliğin üst seviyelerinde olan bu tip genelde bar masasını kesebilecek noktalarda tek başına oturur. birkaç kadehten sonra usulca yaklaşıp muhabbet açmaya çalışır.
son derece haklı erkek tipidir.

kadın dediğin alkolü cinsellikten önce bir yumuşama olarak içer. o cinsel ambiyansı yakalamak için, erkeğin kendisinden yararlanması için içer. "hani ben birazdan sana vereceğim ama kafam kıyak olmasa vermem" içkisidir o.

hatta "namusumdan ödün vermezdimya ama hadi iki duble içtim vereyimde kucağında hoplayayım" içkisidir. ama netice itibariyle alkollü kızdan yararlanan bir erkek var ortada.

dostum bu kadın dediğin varya.. ahh ah neyse!
güncel Önemli Başlıklar