bugün

alınan dosyalarım adlı klasörün, kendisinin içinde bulunan dosyalardan dolayı bu adı aldığını sanan kişinin af dileme cümlesi.

alınan dosyalara mektup:

bu zamana kadar sizi çok üzdüm. msn listemde güzel kız olmadığından, hep çirkin kızların fotoğraflarını bünyende tutmanı sağladım. kimi zaman bana darıldın, "başka klasöre kopyalansın mı?" diye teklif sunarak, böyle fotoğraflardan artık sıkıldığını söylemeye çalıştın.

söz veriyorum artık daha güzel kızların fotoğraflarını kabul edeceğim. hüsamettin'den ünlü mankenlerin fotoğraflarını isteyeceğim. onun listesinde de hiç kız yok ama en azından bakabileceği bir sürü güzel manken fotoğrafı var. bundan sonra sadece onun yolladığı fotoğrafları alacağım.

alınan dosyaları kaplayan hüznü dağıtmak amacıyla, hüsamettin ile yapılan görüşme:

Şu anda bir Titreşim gönderdiniz!
hüsamettin size bir titeşim gönderdi!

alınan dosyalarıma özür borçluyum: lan hüsam. bana çabuk sendeki bir kaç güzel fotodan atsana.
hüsamettin: Hey benim fotolarimi kabul et :-O !!
bak ne buldum :-O Jessica alba ciplak !!

jessica alba.zip
kabul et farklı kaydet reddet

alınan dosyalarıma özür borçluyum: oğlum hüsam. sadece jessica alba yolla, seninkileri ne yapayım? heheheh

hüsamettin tarafından gönderilen C\Documents and Settings\Pckullanicisi\Belgelerim\Alınan Dosyalarım\jessica alba.zip dosyasını başarıyla aldınız.:

alınan dosyalarıma özür borçluyum: koçum benim be. sağolasın.

ama gelen dosyalar aslında virüstür ve alınan dosyalarımdan özür dileyeyim derken, daha büyük bir belaya bulaşılmıştır. klasörün içindeki bütün dosyalara virüs bulaşmıştır ve klasör karantiya alınmıştır. artık onun yeni adı; virüslü dosyalarım'dır..

"bir msn kullanıcısının dramı" adlı programın sonuna geldik. kalın sağlıcakla..
belki de msn kullanmaktan dolayı türkçe'nin esnekliğini unutan insan cümlesi.
tüm alınan dosyalarımı düşününce " my name is earl " ü akla getiren. ve en az on sezon sürmesi gereken karmasal eylem.
msn kullanma yaşının 7'ye düştüğünün göstergelerinden biri olan espri denemesi.
güncel Önemli Başlıklar